ماموریت لاریجانی به کمیسیون اصل ۴۴/ اصلاحات درونی در بانک‌ها

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
رییس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون ویژه اصل ۴۴ برای تحقق شعار سال ماموریت داد تا اقدام به تهیه پیشنهاداتی در راستای حمایت از کالای ایرانی کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

علی لاریجانی صبح امروز (یکشنبه) و در نطق پیش از دستور نشست علنی مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سال جدید و تاکید معظم له بر تولید داخلی و کالای ایرانی برای همه بخش های کشور فضای جدیدی برای تلاش در جهت منافع ملت فراهم کرد و باید از این فرصت برای معطوف کردن اراده همگان نیز برای تولیدات داخلی بهره جست.

وی تاکید کرد: در این زمینه هم تولیدکنندگان وظایف مهمی برعهده دارند که تولیدات با کیفیت فراهم کنند و هم عرضه کننده کالاها باید زمینه اعتماد عمومی در مصرف کالای ایرانی را فراهم کند.

بانک ها دست به اصلاحات درونی بزنند

لاریجانی با اشاره به وظایف بانک ها عنوان کرد: بانک ها مسئولیت سنگینی برعهده دارند که در جهت تسهیلات لازم بخش تولید دست به اصلاحات درونی خود بزنند در همه این امور مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد زمینه های قانونی لازم را فراهم کند.

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل۴۴ به عنوان محور اصلاحات قانونی می خواهم با مشورت مرکز پژوهش های مجلس و کمیسیون های تخصصی و رایزنی با بخش های دولتی ذی ربط و با همفکری با اتاق بازرگانی و اتاق اصناف پیشنهادات لازم را تدوین و ظرف سه هفته آینده به مجلس ارائه کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000