تکمیل پروژه‌های مسکن مهر استان رو به رشد است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۲/۰۱
استاندار کردستان گفت: در حال حاضر شرایط مسکن مهر در خصوص تکمیل پروژه‌ها رو به رشد است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی ، شهرام ملکی در جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: در سال ۹۶ اعتبارات مناسبی از محل منابع سازمان ملی زمین و مسکن توانستیم برای آماده‌سازی سایت‌های مسکن مهر به ویژه سایت مسکن مهر بهاران دریافت کنیم.

وی در خصوص پروژه ۱۱۲۰ واحدی تحت پیمان شرکت جهاد نصر گفت: از جمله اولویت‌های ما پروژه ۱۱۲۰ واحدی بهاران است که این پروژه در سه فاز در حال اجراست که واحدهای فاز اولان حدود ۹۸ درصد پیشرفت دارد.

ملکی ادامه داد: فاز ۲ پروژه نیز ۹۳ درصد پیشرفت دارد و امیدوارم که همه فازهای پروژه به نتیجه رسیده و به متقاضیان تحویل شود.

در ادامه امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار استان گفت: در سال گذشته هم وزارت نیرو و دستگاه‌های خدمات‌رسان و هم وزارت راه و شهرسازی پیرامون کمک به آماده‌سازی سایت‌های مسکن مهر استان‌ها مساعدت‌های ویژه‌ای داشتند.

قادری تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر شرایط مسکن مهر در خصوص تکمیل پروژه‌ها رو به بهبود است.

قادری افزود: در خصوص سایت‌های مسکن مهر در سایر شهرهای استان کمک‌هایی از وزارت راه در گذشته جذب شده و امیدواریم با پیگیری اعتبارات بیشتری دریافت و تزریق شود.

قادری ادامه داد: در خصوص مسکن مهر پروژه‌هایی را افتتاح خواهیم کرد که تمام موارد، امکانات و زیرساخت‌های لازم در آن رعایت شده باشد.

وی در پایان افزود: در مورد واحدهای تجاری که در برخی سایت‌های مسکن مهر شهرستان‌ها ایجاد می‌شود شهرداری‌ها مکلف به همکاری هستند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000