تلاش کارکنان بانک مسکن در خوزستان ستودنی و قابل تقدیر است

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان، تلاش کارکنان بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات مختلف تکلیفی و ساخت مسکن در این استان را قابل تقدیر دانست.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، عباس پورسلان که به همراه همه مدیران ستادی خود میزبان مدیر، معاونان و مسوولان مدیریت شعب استان خوزستان بود، با تقدیر از تلاش های کارکنان این مدیریت برای پرداخت تسهیلات مختلف تکلیفی و غیرتکلیفی که به خصوص در سال های به اوج خود رسیده است، اظهار کرد: این تلاش ها را در کمتر دستگاهی می توان یافت و به زعم خویش، این فعالیت ها، ستودنی و قابل تقدیر است.

وی افزود: در مدت اخیر، هماهنگی خوبی بین راه و شهرسازی استان و بانک مسکن در خوزستان در جریان بوده است که این موضوع قطعا رضایتمندی ارباب رجوع را به همراه داشته است. طبق گزارش هایی که دریافت می کنم خوشبختانه روند اجرایی فعالیت های ارجاع شده به بانک مسکن از سوی این اداره کل در قالب پرداخت تسهیلات مختلف، بسیار روان و سریع پیش می رود که جا دارد از این روحیه کار و تلاش در بین کارکنان بانک مسکن تشکر کنم.

پورسلان، یکی از اهداف جدی این اداره کل را ساماندهی و تکمیل پرونده مسکن مهر در خوزستان دانست و گفت: در این زمینه هم بانک مسکن پا به پای ما حرکت کرده است و ما در این زمینه انتظار داریم در سال جاری، قدم های خوبی برای رسیدن به نقاط مطلوب در مسکن مهر استان خوزستان برداشته شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان در پایان خواستار تشکیل کارگروهی با حضور کارشناسان با نظارت مدیران دو سازمان برای رفع سریع تر برخی موانع شد که این درخواست با تائید حاضران در نشست همراه شد.

علی اصغر نادری مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست با تبریک سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است، اظهار کرد: اداره کل راه و شهرسازی و بانک مسکن، اهداف و منافع مشترک بی شماری دارند به همین دلیل هماهنگی بیشتر این دو سازمان می تواند تاثیر عمرانی فراوانی در استان داشته باشد.

وی افزود: هم اینک بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی - توسعه ای کشور، همکاری بسیار خوبی برای پیشبرد طرح های وزارتخانه راه و شهرسازی دارد به همین دلیل سطح همکاری های دو جانبه باید افزایش یابد.

نادری با اشاره به اینکه سطح مطالبات تسهیلات مسکن مهر در استان خوزستان در حال افزایش است، خواستار همکاری بیشتر اداره راه و شهرسازی استان خوزستان برای وصول و کاهش مطالبات این طرح شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000