مدیر مسکن و ساختمان استان گیلان خبر داد:

تکمیل حدود ۸۰ درصد پروژه مسکن مهر گیلان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مدیر مسکن و ساختمان استان گیلان گفت: تا پایان سال گذشته بیش از ۴۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان داده شد و این واحدها با نظارت کامل اجرا و تکمیل شده‌اند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا علی نیا مدیر مسکن و ساختمان استان گیلان در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت این استان، اظهار کرد: تعداد کل واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت استان ۵۱ هزار و ۳۷۰ واحد است که از این تعداد سال قبل ۴۰ هزار و ۵۶۲ واحد افتتاح و تحویل داده شد.

وی افزود: از این تعداد مسکن مهر ۱۰ هزار و ۸۰۸ واحد باقی مانده که قرار است تا پایان سال تحویل داده شوند. تا پایان سال ۹۶ نزدیک به ۷۹ درصد از مسکن مهر استان تحویل متقاضیان شده است و واحدهای باقی‌مانده نیز بیش از ۷۰ درصد پیشرفت کاری را در آنها شاهد هستیم.

مدیرمسکن و ساختمان استان گیلان در پاسخ به این سوال که در اجرای پروژه مسکن مهر چقدر استانداردهای مدنظر وزارت راه و شهرسازی در خصوص ایمنی رعایت شده است، گفت: با توجه به تاکید وزارتخانه و به خصوص شخص دکتر آخوندی طراحی اعم از معماری و سازه واحدهای مسکن مهر همه به تایید کمیته فنی رسیده است.

وی افزود: این کمیته فنی متشکل از اساتید دانشگاه و مهندسان با تجربه نظام مهندسی بوده که ما را در اجرای بهینه این پروژه همراهی می‌کنند. همچنین در مرحله اجرا نیز پروژه‌ها توسط مشاوران رتبه‌بندی شده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تحت نظارت کامل بوده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000