اتمام و تحویل واحدهای مسکن مهر از اولویت‌های امسال کردستان در حوزه مسکن است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۲/۲۳
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: اتمام و تحویل مانده واحدهای مسکن مهر به متقاضیان از جمله اهداف اولویت‌گذاری شده امسال در حوزه مسکن و ساختمان است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شهرام ملکی گفت: در بحث مسکن مهر نیز تا کنون از مجموعه سهمیه تعیین شده برای استان کردستان بیشتر از ۸۰ درصد پروژه‌ها مورد بهره‌برداری قرار گرفته و به متقاضیان تحویل شده و امسال نیز تلاشمان بر این خواهد بود که مانده واحدهای مسکن مهر را به بهره‌برداری رسانده و به متقاضیان تحویل دهیم.

وی عنوان کرد: اقدام در راستای محوطه‌سازی سایت‌های مسکن مهر و بهبود شرایط زندگی در واحدها با تأمین حداقل‌های ممکن از جمله هماهنگی با سازمان‌های خدمات‌رسان برای تأمین آب، برق، گاز، تلفن و... اجرای و تکمیل لکه‌های تجاری به تعداد حدود ۷۰ مورد، اجرا و تکمیل مسجد در سایت مسکن مهر بهاران سنندج، اجرای ۲ دبستان ۱۲ کلاسه در سایت‌های مسکن مهر کامیاران و مریوان، آماده‌سازی شهرک‌های مسکونی سنندج- مریوان- کامیاران و بیجار، تعیین تکلیف و اتمام پروژه‌های مشارکتی نگین‌آبیدر، خورشیدآبیدر، ۵۴ واحدی شهرک سعدی و پروژه‌های سروش و کسری، از جمله هدف‌گذاری‌های انجام شده در حوزه مسکن و ساختمان در سال ۹۷ است.

وی همچنین نظارت عالیه بر ساخت و سازهای سطح استان و دقت در این کار را به عنوان اولویت ویژه برشمرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000