تقدیر نماینده مردم مهاباد از بانک مسکن

با حضور استاندار آذربایجان‌‌ غربی، مدیرکل راه و شهرسازی ، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و مدیر شعب بانک مسکن تعداد 838 واحد مسکن مهر در سه نقطه از شهر مهاباد به بهره‌برداری رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، استاندار آذربایجان غربی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح مسکن مهر مهاباد با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: یک هزار و 294 واحد از مساکن مهر نیز سال گذشته تحویل مالکان آنها شده است. وی ادامه داد: 2 هزار و 668 واحد مسکن نیز در قالب مساکن خود مالکی واگذار شده است.محمد مهدی شهریاری با بیان اینکه تا کنون 64 درصد مساکن مهر مهاباد افتتاح و تحویل داده شده است، گفت: یک هزار و 811 واحد از مساکن مهر هنوز تکمیل نشده که تلاش می کنیم امسال این طرح ها نیز افتتاح شود.
وی افزود: 887 میلیارد ریال اعتبار طرح مساکن مهر شهرستان مهاباد است که 235 میلیارد ریال آن به صورت تسهیلات بانکی ارائه می شود.

شهریاری بیان کرد: مسکن مهر در گذشته مشکلات زیادی داشت و این مساکن بدون توجه به وجود زیرساخت های لازم از جمله آب، برق، گاز، راه و فضای سبز کلید خورد و اجرای برخی از طرح ها نیز دورتر از شهرها آغاز شد.
وی اضافه کرد: قرار بود سالانه 2 میلیون واحد مسکن مهر در دولت نهم و دهم ساخته و تحویل مردم شود اما بعد از 6 سال تبلیغات تنها 690 هزار واحد تحویل دادند. وی یادآور شد: در دولت تدبیر و امید تاکنون یک میلیون واحد مسکن مهر تحویل مردم شده و هدفگذاری شده است تا بقیه واحدهای مسکن مهر هم تا پایان امسال به اتمام برسد.

در ادامه نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از همکاری و تعامل مدیریت بانک مسکن استان در پرداخت تسهیلات ساخت مساکن مهر تشکر و قدردانی نمود و به عزم جدی نمایندگان ملت برای حل مسائل و مشکلات مساکن مهر اشاره کرد و گفت: اجماع کلی مسئولان استانی و نمایندگان شهرهای مختلف این استان باعث شد که بیش از 90 درصد مساکن مهر شهرهای آذربایجان‌غربی در طی یک سال اخیر به بهره‌برداری برسد که این اقدام به طور حتم موجب خواهد شد که خانواده‌های بسیاری از پرداخت هزینه‌های سنگین اجاره مسکن، رهایی یابند .

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم از اتمام چهار هزار واحد مسکن مهر ناتمام آذربایجان‌غربی تا پایان امسال خبر داد و گفت: مهاباد با افتتاح 838 واحد مسکن مهر بیشترین تعداد مساکن مورد بهره‌برداری در طی یک‌سال اخیر را در استان دارد.

ابراهیم مبارک قدم از سه هزار و 300 مسکن مهر ساخته شده و یا در حال ساخت مهاباد گفت و یادآور شد: تا به امروز یک هزار و 760 واحد مسکن مهر به بهره‌برداری رسیده و این درحالی است که در راستای ارائه زمین‌ برای ساخت و سازهای خارج از مساکن مهر نیز یک هزار و900 قطعه زمین در این شهرستان در طی سالهای اخیر واگذار شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000