اجرای پروژه‌های مسکن مهر استان کردستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۲/۳۰
مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان در تشریح پروژه‌های امسال استان، احداث بیش از ۱۱۰۰ کیلومتر راه روستایی و اجرای پروژه‌های روبنایی و زیربنایی مسکن مهر استان را از جمله اولویت‌های هدف‌گذاری شده برای سال ۹۷ برشمرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شهرام ملکی مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان، در تشریح پروژه‌های سال ۹۷ استان، گفت: تعیین تکلیف و شروع عملیات اجرایی تمامی قطعات بزرگراه کرمانشاه- میاندوآب، آغاز عملیات اجرایی چهارخطه گردنه صلوات‌ آباد- سنندج و پیشرفت بیشتر از ۴۰ درصد پروژه در طول سال گذشته، ایجاد تحرک در عملیات بزرگراه بیجار زنجان، تکمیل باند دوم بیجار- دیواندره و اجرای چهار خطه سقز به بانه، پروژه‌های بزرگراهی استان بوده که در سال ۹۷ نیز تلاشمان این خواهد بود که با همت مضاعف و مساعدت‌های مدیران استان و عنایات وزیر راه و شهرسازی و با جذب اعتبارات لازم نسبت به اتمام و بهره‌برداری از این پروژه‌ها با شدت و جدیت بیشتری کار شود.

ملکی در ادامه به حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: در بحث مسکن مهر امسال نیز تلاشمان بر این خواهد بود که مانده واحدهای مسکن مهر را به بهره‌برداری رسانده و به متقاضیان تحویل دهیم.

وی عنوان کرد: اقدام در راستای محوطه‌سازی سایت‌های مسکن مهر و بهبود شرایط زندگی در واحدها با تأمین حداقل‌های ممکن از جمله هماهنگی با سازمان‌های خدمات‌رسان برای تأمین آب، برق، گاز، تلفن و... اجرا و تکمیل لکه‌های تجاری به تعداد حدود ۷۰ مورد، اجرا و تکمیل مسجد در سایت مسکن مهر بهاران سنندج، اجرای ۲ دبستان ۱۲ کلاسه در سایت‌های مسکن مهر کامیاران و مریوان، آماده‌ سازی شهرک‌های مسکونی سنندج- مریوان- کامیاران و بیجار، تعیین تکلیف و اتمام پروژه‌های مشارکتی نگین ‌آبیدر، خورشید آبیدر، ۵۴ واحدی شهرک سعدی و پروژه‌های سروش و کسری، از جمله هدف‌گذاری‌های انجام شده در حوزه مسکن و ساختمان در سال ۹۷ است.

ملکی در خصوص املاک و حقوقی نیز عنوان کرد: حفاظت از اراضی و رفع تصرف از اراضی ملی امسال نیز با جدیت و پشتکار لازم با هماهنگی دستگاه محترم قضایی و نیروی انتظامی ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اقدام به سنددار کردن اراضی ملی، گفت: سنددار کردن اراضی ملی در سطح استان کردستان به منظور تثبیت مالکیت دولت و جلوگیری از تعرض افراد سودجو از جمله اقداماتی است که از اولویت‌های هدف‌گذاری شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000