۱۰ هزار واحد آماده‌ افتتاح مسکن مهر پرند نیازمند تأمین زیرساخت‌ است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۳/۰۱
حبیب الله طاهرخانی، اعلام کرد: هم‌ اکنون ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در پرند آماده افتتاح بوده و نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم هستند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، حبیب‌الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از شهر جدید پرند، اظهار کرد: حضور نمایندگان مجلس در شهر پرند باعث بررسی و در نهایت حل مشکلات می‌شود، پرند بزرگ‌ترین پروژه مسکن مهر در کشور است که امروز مسؤولان توانسته‌اند بخشی از مشکلات این شهر را حل و فصل کنند.

وی بیان کرد: طرح مسکن مهر یک طرح کلی برای صاحب‌خانه‌ شدن بود که در این باره باید دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز پا به کار باشند، امروز از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون عمران می‌خواهیم مشکلات پرند را بینند و برای حل آنها تلاش کنند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خاطر نشان کرد: هم‌ اکنون ۱۰ هزار واحد مسکن مهر به صورت آماده افتتاح در پرند داریم که نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم است.

طاهر خانی با اشاره به مشکلات زیربنایی و روبنایی شهر جدید پرند، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ برج بلند مرتبه در پرند وجود دارد اما آتش نشانی این شهر هنوز از امکانات لازم برخوردار نیست همچنین نیازهای دیگری به مانند مدارس، بیمارستان، فضاهای فرهنگی و ... در شهر جدید پرند مشهود است و برای رسیدن به شرایط مطلوب لازم است که همه دستگاه‌های متولی وارد میدان شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شرکت عمران پرند از منابع داخلی خود برای رفع مشکلات زیربنایی و روبنایی بهره گرفته است، ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس توجه ویژه ای به شهر جدید پرند داشته باشند و سایر دستگاه های اجرایی نیز وظایف خود را در راستای توسعه این شهر انجام دهند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000