عضو کمیسیون عمران مجلس:

تلاش دستگاه‌های اجرایی برای بستن پرونده مسکن مهر

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۳/۰۶
یارمحمدی، پیشرفت مسکن مهر شهر جدید پرند در دولت دوازدهم را قابل قبول دانست و گفت: انتظار داریم ، مشکلات واحدهای مسکن مهر با تلاش دستگاه های اجرایی برطرف و به زودی پرونده این واحدها در کشور بسته شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

علیم یارمحمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، با اشاره به بازدید هفته گذشته اعضای کمیسیون عمران مجلس از شهر جدید پرند به همراه مدیرعامل بانک مسکن و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، گفت: در این سفر از چند پروژه مسکن مهر شهر جدید پرند با حضور نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس بازدید به عمل آمد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس از نزدیک با آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر شهر جدید پرند و همچنین تاسیسات زیربنایی و روبنایی این پروژه‌ها آشنا شدند، افزود: حدود 100 هزار واحد مسکن مهر در این شهر ساخته شده و خانوارهای زیادی در این منطقه سکونت دارند که برای تامین نیازها و جلب رضایت حداکثری مردم هر چه سریعتر باید اقدام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه شهر جدید پرند به عنوان بزرگترین پروژه مسکن مهر ایران تلقی می شود، تاکید کرد: از همین رو دستگاه‌های مختلف اجرایی باید اهتمام ویژه ای به این منطقه داشته باشند و در تکمیل بخش‌های مرتبط با حوزه فعالیت خود، تلاش بیشتری کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه با تلاش‌های وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن پیشرفت پروژه های مسکن مهر این شهر جدید در دولت دوازدهم پیشرفت قابل قبولی داشته اما سایر دستگاه های اجرایی برای تامین خدمات زیربنایی و روبنایی باید با جدیت بیشتری وارد شوند.

یارمحمدی مهمترین مشکل پروژه های مسکن مهر شهر جدید پرند را عدم همکاری برخی دستگاه های اجرایی عنوان کرد و افزود: طبیعتا برای تکمیل پروژه های مسکن مهر ، علاوه بر وزارت راه و شهرسازی سایر دستگاه های اجرایی نیز باید در تکمیل تاسیسات روبنایی و زیربنایی به وظایف خود که در قانون به آنها اشاره شده است، عمل کنند اما بر اساس مشاهدات ما برخی دستگاه ها در این بخش کوتاهی می کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: در هر صورت جمعیتی از مردم در این واحدها مستقر و ساکن هستند از این رو در راستای عمل به عدالت اجتماعی باید تمام خدمات مورد نیاز شهرها برای مردم این مناطق تامین شود.

وی با اشاره به نیاز 200 مدرسه در شهر جدید پرند، گفت: در بخش تاسیسات زیربنایی نیز در برخی موارد همچنان ساکنان این منطقه با مشکلاتی مواجه هستند که انتظار داریم بعد از سالها از اجرای پروژه مسکن مهر ، مشکلات این واحدها که نیازمند حمایت همه دستگاه ها است، با جدیت بیشتر برطرف و به زودی پرونده پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور بسته شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس و دولت باید آرامش و آسایش را برای مردم و ساکنان پروژه‌های مسکن مهر فراهم کنند، گفت: مجلس آمادگی دارد تا از ظرفیت‌های قانونی خود برای حمایت از بانک مسکن در اجرای پروژه های مسکن مهر استفاده کند و در این زمینه آمادگی داریم تا پیشنهادات و درخواست‌های بانک مسکن را با جدیت بررسی کنیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000