تعامل بانک مسکن و صدا و سیمای خراسان رضوی

به منظور تشریح خدمات بانک و تعامل و همکاری با صدا و سیمای خراسان رضوی ، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان، کارشناس بازاریابی، مدیر کل و معاونان صدا و سیمای استان خراسان رضوی در محل صدا و سیما برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این جلسه حسن خطیب زاده مدیر شعب استان ضمن تشریح انواع خدمات و تسهیلات بانک اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری دو جانبه با صدا و سیما خراسان رضوی خدمات بانک مسکن خصوصاً خدمات ویژه این بانک را در بخش مسکن به آحاد مردم اطلاع رسانی کنیم.

در ادامه امیر بدخشان کارشناس بازاریابی مدیریت، عنوان کرد : بانک مسکن با سابقه 80 ساله به عنوان یک بانک تخصصی تمام روش های آسان و سریع برای افرادی که می خواهند صاحب خانه شوند را دارا می باشد.

وی افزود: پیشنهاد می شود تفاهم نامه ای دو جانبه بین بانک مسکن و صدا و سیمای خراسان رضوی منعقد شود تا بانک مسکن بتواند از امکانات صدا و سیما در اطلاع رسانی شفاف انواع خدمات بانک به مردم بهره برداری کند و همچنین خدماتی را نیز به پرسنل این سازمان ارائه دهد.

در ادامه این جلسه محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به رسالت مهم بانک مسکن، تصریح کرد : بانک مسکن در بین آحاد مردم بانک محبوبی است و فعالیت این بانک دارای اهمیت و ارزش والایی است چراکه مردم با استفاده از تسهیلات بانک مسکن صاحب سرپناه می شوند.

وی افزود: متأسفانه فعالیت های شبکه بانکی پیوست رسانه ای ندارد و بانک ها صرفاً جهت تبلیغات خود از طریق صدا و سیما هزینه می کنند در صورتی که تشریح خدمات بانک ها برای آگاهی آحاد مردم از طریق رسانه های جمعی، الزامی است.

نصرپور ادامه داد: اعتماد مردم به صدا و سیما بسیار زیاد است و برند بانک مسکن نیز در بین مردم مورد اعتماد است.

در ادامه جلسه سهرابی معاون اداری- مالی صدا و سیما، اظهار داشت: این سازمان آمادگی دارد تفاهم نامه یا قرارداد اجرایی را با بانک مسکن منعقد کند تا در قالب برنامه های تلویزیونی و رادیویی، پخش تیزرهای تبلیغاتی بانک انجام شود و همچنین مسوولان بانک مسکن می توانند در برنامه های گفتگو محور خدمات بانک را برای مردم تشریح کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000