جلسه مدیر شعب خراسان رضوی با انبوه سازان

جلسه ای با حضور مدیر شعب استان و اعضای هیأت رئیسه انجمن صنفی انبوه سازان خراسان رضوی با هدف تعامل و همکاری بیشتر در جهت بهسازی بافت فرسوده و رونق صنعت ساختمان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه حسن خطیب زاده مدیر شعب استان، اظهار داشت: در سال جاری یکی از مهم ترین اولویت های بانک پرداخت تسهیلات در بافت فرسوده شهری است و در راستای اجرای سیاست های اعتباری بانک، مقرر شده تسهیلات بافت فرسوده شهری به سازندگان حرفه ای که دارای صلاحیت فنی هستند و از تکنولوژی و فناوری نوین استفاده می کنند پرداخت گردد.

وی افزود : در بین مدیریت های کشور مدیریت شعب خراسان رضوی اولین مدیریتی است که با انجمن انبوه سازی تفاهم نامه امضا کرده است و امیدواریم با همکاری و مساعدت انجمن انبوه سازان خراسان رضوی در جهت بهینه سازی و بازآفرینی بافت فرسوده شهری اقدامات مؤثری را انجام دهیم.

در ادامه جلسه زهره کدخدامزرجی رئیس دایره امور اعتباری توضیحاتی را در خصوص تسهیلات مشارکت مدنی، بانکداری شرکتی و بانکداری سرمایه گذاری ارائه داد.

سپس پژوم رئیس انجمن انبوه سازان خراسان رضوی ، بانک مسکن را در شبکه بانکی یکی از بهترین و قابل اعتمادترین بانک ها معرفی و اظهار داشت: انجمن انبوه سازان خراسان رضوی 527 شرکت ساختمانی صاحب صلاحیت دارد که در بستر انبوه سازی مشغول فعالیت می باشند.

وی ادامه داد: به جهت تعامل بیشتر و بررسی مشکلات و موارد موجود پیشنهاد می شود این جلسات به صورت مستمر برگزار شود تا نقاط ضعف و قوت مشخص شود و همچنین با هدف اطلاع رسانی بهتر و مؤثرتر به انبوه سازان ، معرفی خدمات بانک از طریق سایت انجمن و نشریه داخلی انجام پذیرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000