اعلام ساعت کاری بانک‌ها از سوی استانداری تهران

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۷/۰۵/۰۲
استانداری تهران طی بخشنامه ای ساعت کار بانک ها را به آنها ابلاغ کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از ایبنا، بر اساس بخشنامه هیأت وزیران، ابلاغی به بانک ها و موسسات مالی مستقر در تهران، ساعت آغاز و پایان کار کارکنان با توجه به تداوم شرایط جوی و ضرورت مدیریت مصرف انرژی، از تاریخ یکم مردادماه ۱۳۹۷، شروع ساعت کار تمامی دستگاه های مستقر در استان، به استثنای مراکز خدمات رسانه از ساعت ۰۶:۳۰ تعیین می شود.

بدیهی است، در این بازه زمانی، کاهش مصرف انرژی، تنظیم دمای سیستم های سرمایشی برای حداقل مصرف انرژی و خاموشی آنها از ساعت ۱۳ مورد تایید است در ضمن حُسن انجام امور بر عهده بالاترین مقام دستگاه بوده و از طریق مبادی ذیربط کنترل و نظارت خواهد شد.

همچنین کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی نیز طی نامه ای پیرو نامه استانداری تهران و به منظور ایجاد هماهنگی بین اعضا کانون، شروع ساعات کار بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی ۰۶:۳۰ بامداد است و پذیرش مشتریان از ساعت ۷ صبح آغاز خواهد شد.

مدیریت بانک ها و مؤسسات اعتباری عضو می توانند ساعات پایان کار واحدهای تابعه خود را در ایام هفته و روزهای پنجشنبه در مرداد ماه سال جاری منتهی به تاریخ ۱۹ مردادماه ۹۷ به نحوی تعیین کنند که استفاده از دستگاه های برودتی در ساعت ۱۳ پایان گرفته و سایر مصارف الکتریکی به حداقل ممکن انجام شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000