با حضور معاون اول رییس جمهور و مدیرعامل بانک صورت گرفت؛

بهره برداری از ۵۰۰۰ واحد بازسازی شده در کرمانشاه

پنج هزارمین واحد روستایی بازسازی شده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با حضور معاون اول رییس جمهور ، مدیرعامل و عضو هیات مدیره، مدیر امور اعتبارات بانک مسکن و تعدادی از مسوولان ملی و استانی به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مدیر عامل بانک مسکن به همراه معاون اول رییس جمهور ، رییس بنیاد مسکن کشور ، استاندار کرمانشاه و تعداد دیگری از مسوولان با حضور در واحد بازسازی شده یکی از اهالی روستای شیرین آب از توابع شهرستان قصرشیرین ، پنج هزارمین واحد روستایی نوساز با تسهیلات بانک مسکن را به بهره برداری رساندند.
در آیین افتتاحیه این منزل مسکونی که جمعی از اهالی روستا و مسوولان حضور داشتند ، دکتر جهانگیری ،با اشاره به نقش و جایگاه استان کرمانشاه در تاریخ ایران اظهار داشت : این استان با قدمت تاریخی و مردمانی ایرانی الاصل ، همواره حماسه ساز بودند و در بارزترین نمونه آن در عملیات مرصاد ، زن و مرد از کشور جانانه دفاع کردند.
وی افزود : زلزله آبان ماه سال گذشته کرمانشاه ، جلوه ای از اتحاد و همدلی ملت ایران را به نمایش گذاشت و تا زمانی که این اتحاد و همبستگی وجود داشته باشد نقشه های دشمنان این مرز و بوم ، آسیبی به کشور نخواهد زد.
معاون اول رییس جمهور ، روند بازسازی مناطق زلزله زده را رضایت بخش دانست و گفت : دولت از ابتدای وقوع زلزله با تشکیل جلسه و تخصیص اعتبار لازم ، دستور روند سریع بازسازی را صادر کرد و همه مسوولان و شبکه بانکی پای کار آمدند تا امروز شاهد بهره برداری از 5 هزار واحد روستایی بازسازی شده باشیم و امیدواریم واحدهای شهری نیز با تسریع در روند عملیات بازسازی به زودی به بهره برداری کامل برسند.
پیش از سخنان معاون اول رییس جمهور ، رییس بیناد مسکن و استاندار کرمانشاه نیز در سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با زلزله پرداختند و اظهار امیداورای کردند پیش از آغاز فصل سرما همه واحدهای روستایی و واحدهای شهری بازسازی و مورد بهره برداری قرار گیرند.
در حاشیه این سفر قاسمی عضو هیات مدیره و علمداری مدیر امور اعتبارات بانک مسکن به همراه ریحانی پور ، مدیر شعب استان ، در ستاد معین بانک مسکن و شعبه بانک در شهرستان سرپل ذهاب حضور یافتند و ضمن گفتگو با همکاران ستاد و شعبه ، از نزدیک در جریان روند پرداخت تسهیلات و مشکلات مردم قرار گرفتند.
قاسمی عضو هیات مدیره بانک ، با اشاره به پشتیبانی بانک از همکاران مدیریت و شعب استان کرمانشاه بویژه شعبه سرپل ذهاب و تامین نیرو و امکانات مورد نیاز شعبه و ستاد بانک مسکن ، اظهار امیدواری کرد تا پایان نیمه اول سالجاری از حجم کار تشکیل پرونده کاسته شود و تسهیلات با سرعت بیشتری در اختیار زلزله زدگان استان قرار گیرد.

6008007/31/2018 3:59:51 PMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2018/07/201807109594860072_Thum.jpg


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000