بازدید مدیرشعب استان سیستان و بلوچستان با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان

با هدف پیگیری مطالبات معوق بانک محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب استان با آقای عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در محل دفتر وی دیدار کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، طی این نشست مدیر شعب استان ضمن تبریک انتصاب عبادی ، به ارائه آمار و اطلاعات تسهیلات پرداختی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت و پس از آن نیز خواستار پیگیری مطالبات معوق بانک شد. بوستان افروز همچنین برخی خدمات و حساب های بانک را نیز تشریح کرد و طی این گفتگو وی حساب پس انداز مسکن جوانان را به عنوان راه حلی برای تامین مسکن یتیمان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) معرفی و تشریح کرد که مورد استقبال مدیرکل سازمان مذکور قرار گرفت .

در ادامه عبادی بیان نمود: تعامل و ارتباطات بانک ها با کمیته امداد امام خمینی(ره ) متفاوت است ولیکن بانک مسکن حضوری پررنگ دارد و از این تعامل سازنده تقدیر و تشکر می کنم . در خصوص تخصیص واحد های بدون متقاضی طرح مسکن مهر به مددجویان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) پیگیری هایی شده است که بزودی در این خصوص به بانک نیز مراجعه خواهیم نمود. جهت وصول مطالبات بانک نیز پیگیری صورت خواهد گرفت تا با تکمیل شدن چرخه وصول مطالبات و پرداخت مجدد تسهیلات بتوانیم سهمی در پیشرفت استان و بهبود وضعیت مددجویان داشته باشیم که امیدوارم با همیاری بانک مسکن بتوانیم جهت خانه دار نمودن مددجویان برنامه ریزی و برخی مشکلات آنان را کاهش دهیم .ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000