نشست مشترک مدیر شعب گلستان و مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان

محمد غفوریان، با حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان دیدار و در خصوص تعاملات و گسترش همکاری های دو جانبه گفتگو کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه که در محل سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور نوروزی پور معاون مالی و فناوری و رئیس دایره پیگیری وصول مطالبات مدیریت برگزار شد، محمد غفوریان مدیر شعب استان با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست ، طی سخنانی از تعامل و همکاری مطلوب سازمان تبلیغات اسلامی با بانک مسکن تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود؛ بر اساس آموزه های دینی ، موضوع وفای به عهد و پیمان بعنوان یکی از توصیه های موکد توسط مروجین و مبلغان دین و شریعت برای مردم بیان و به آنان یادآوری شود.

غفوریان با بیان این مطلب تصریح کرد: گیرندگان تسهیلات مسکن روستایی که دارای بدهی معوقه به بانک مسکن می باشند نیز یکی از مخاطبین این توصیه دین مبین اسلام می باشند. مدیر شعب گلستان اضافه کرد: درخواست ما از سازمان تبلیغات اسلامی آن است که در زمینه وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی با بانک مسکن همکاری و مساعدت نموده و موضوع را از طریق روحانیون مرتبط با این سازمان که در روستاها به امر ترویج فرهنگ دینی و بیان احکام شرعی می پردازند ، این مهم یعنی ایفای تعهد ، وفای به عهد و پرداخت به موقع اقساط تسهیلات دریافتی توسط گیرندگان تسهیلات بانکی را به مردم متذکر و یادآور شوند.

گفتنی است، در ادامه این نشست صمیمی خواسته و تقاضای مدیریت بانک مسکن استان توسط مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مورد پذیرش قرار گرفت و مقرر شد روحانیون و مبلغین این سازمان در روستاها نسبت به تشریح مسائل و اهمیت ایفای تعهدات و پرداخت به موقع اقساط و بدهی برای مردم همراه با توزیع تراکت و پوسترهای تهیه شده با این موضوع اقدام کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000