نشست مشترک مدیر شعب گلستان با شهردار گرگان

محمد غفوریان مدیر شعب گلستان با دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان دیدار و پیرامون تعاملات و همکاری های دو جانبه گفتگو کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست مشترک که در محل دفتر شهردار گرگان برگزار شد، محمد غفوریان مدیر شعب استان گلستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت : زمینه تعاملات و همکاری دو جانبه میان شهرداری و بانک مسکن با توجه به حوزه های مشترک کاری بسیار زیاد است. وی افزود : با توجه به مشابهت فعالیت دو سازمان در زمینه های متعدد به ویژه تلاش برای رونق بخشی در اقتصاد کشور ، می توان انتظار همکاری و تعامل بیشتری در بخش های مشترک داشت.

محمد غفوریان با بیان این مطلب، برخی از خدمات و محصولات بانک از جمله شرایط و مزایای حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و سپرده سرمایه گذاری ممتاز را تشریح کرد. مدیر شعب استان خاطر نشان کرد: بانک مسکن و شهرداری می توانند با توجه به همگامی و همسویی آنان در جهت ایجاد رونق اقتصادی در کشور، می توانند علاوه بر فعالیت در حوزه های مشترک کاری ، از تبلیغات محیطی و شهری در جهت فعالیت های دو جانبه و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم به ویژه در حوزه مسکن استفاده کند.

گفتنی است، در ادامه این جلسه مقرر شد تا علاوه بر تبلیغات مشترک محیطی در سطح شهرستان ، شهرداری علاوه بر تقویت منابع مالی حساب خود نزد بانک مسکن ، نسبت به معرفی پیمانکاران مربوطه به بانک مسکن جهت صدور ضمانت نامه بانکی اقدام نماید.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000