رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در گفتگو با هیبنا اعلام کرد::

حضور فعال بانک مسکن در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

بانک مسکن در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، امکان بهره برداری از محصولات بانکی توسط فعالان ساختمانی در کمترین زمان ممکن را فراهم می کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اعلام کرد: بانک مسکن از صبح فردا هم زمان با مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، در این گردهمایی تخصصی حضور پیدا می کند و در طول برگزاری نمایشگاه پذیرای همه ی مشتریان بانک مسکن خواهد بود.

وی اظهار داشت: غرفه ی بانک مسکن با حضور سه شرکت تامین سرمایه بانک مسکن، واسپاری مسکن و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن، در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، به شماره ی 3521 ، در سالن 35 ، دایر می باشد و کارشناسان حوزه های مختلف بانک اهم از اعتباری، تسهیلاتی و ... در طول برگزاری نمایشگاه در غرفه ی بانک مسکن آماده ی پاسخگویی به مشتریان خواهد بود.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در ادامه تاکید کرد: مدیران بانک مسکن نیز در این گردهمایی شرکت می کنند و در بحث و مذاکرات تخصصی انبوه سازان، شرکت های ساختمانی و سایر فعالان این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

وی معتقد است، چنین نمایشگاه هایی باعث می شود خواسته ها و دیدگاه های فعالان صنعت ساختمان و بازار مسکن به شکل سریع و بی واسطه به مسوولان و سیاست گذاران منتقل شود.

بانک مسکن از این فرصت به نحو مطلوب استفاده خواهد کرد و در طول برگزاری نمایشگاه سعی خواهد شد، سبد محصولات بانک از انطباق بیشتری با نیاز بازار برخوردار شود.

6008008/5/2018 9:47:42 AMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2018/08/201808108725840044_Thum.jpg


زنجیره خبر


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000