همایش مسوولین شعب استان و بزرگداشت دهه کرامت

دومین گردهمایی مسوولین شعب استان بوشهر، با حضور موسوی مدیر شعب استان، رحیمی معاون مدیریت و جمعی از کارکنان مدیریت و شعب شهرستان بوشهر در محل سالن اجتماعات ساختمان مدیریت برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این گردهمایی موسوی مدیر شعب استان بوشهر ضمن تقدیر از همکاران بدلیل تلاش های صورت پذیرفته در بخش های مختلف عملکردی اظهار داشت: به دلیل پایداری منابع خرد می باید بیشتر تمرکزمان در جذب این منابع باشد و همانند دوره های قبل بتوانیم با اهتمام ویژه در پایان نیم سال اول 97 به رتبه قابل قبولی دست پیدا کنیم.

وی از همکاران به عنوان سفیران اقتصادی کشور نام برد و افزود: در راستای بهبود روند اجتماعی و فکری جامعه در حوزه اقتصادی می باید به جامعه کمک کنیم که حس امنیت اقتصادی مطلوبی برقرار شود. موسوی پی گیری وصول مطالبات را جدی خواند و از همکاران شعب خواست با کمک نیروهای ستاد همانند سال گذشته به جایگاه قابل قبولی دست یابیم.

مدیر شعب استان با تقدیر و تشکر ویژه از همکاران ورزشکار از موفقیت های کارکنان بوشهر در حوزه ورزش نام برد و افزود: خرسندیم که با تلاش و همت فراوان امسال فوتسالسیت های بوشهری موفق شدند در نهمین دوره مسابقات المپیاد بانک مسکن در بابلسر به مقام قهرمانی دست پیدا کنند و همچنین منصور حیدر زاده معاون شعبه مرکزی بوشهر در این مسابقات و در رشته دو و میدانی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

پس از آن رحیمی معاون مدیریت شعب استان در خصوص طرح های تخصصی که در استان اجرا می شود اظهار داشت: طرح تخصصی بر اساس مشارکت همه همکاران بنا شده که باید با عزمی راسخ و داشتن خودباوری به نتیجه دلخواه برسیم. وی زیر بنای مدیریت مشارکتی و اسلامی را همدلی، همراهی و مشارکت دست جمعی همکاران خواند و افزود: اگر همه دست به دست هم دهیم و مسوولین هم با نگاه پدرانه همراهی کنند قطعاً هیچ هدفی دست نیافتنی نخواهد بود.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: اساس بازاریابی بر تکریم ارباب رجوع بنا شده وهمکاران با تکریم می توانند مناسب ترین خدمت را به مشتریان و سازمان ارایه نمایند. وی خواستار استفاده از خردجمعی شد و افزود: باید با مشورت با همکاران و برگزاری جلسات هفتگی با مثبت اندیشی و واقع بینی و داشتن رقابت سالم در رسیدن به اهداف تلاش کنیم.

همچنین امام جماعت بانک یکی از سخنرانان جلسه بود که در وصف دهه کرامت و همچنین ولادت امام رضا(ع) مطالبی را به همکاران ارایه نمود.

در بخش دیگری کارشناسان مدیریت به تشریح مسایل گوناگون پرداخته و ضمن رونمایی از طرح بازاریابی داخلی موسوم به «تابستان سبز» در حوزه تجهیز منابع به توضیح و توصیف فرایند سیستمی و عملیاتی طرح مزبور و مشوق های تعیین شده برای موفقیت این طرح پرداختند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000