سرمایه «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند»افزایش یافت.

سرمایه «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند» با نماد «ثالوند» از شرکت های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن از 300 به 500 میلیارد ریال افزایش یافت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با موضوع افزایش سرمایه با مشارکت 84 درصد از سهامداران شرکت، در محل سالن اجتماعات مدیریت شعب بانک مسکن استان برگزار شد.در این مجمع، اسماعیل عطایی مقدم به عنوان رییس، محمد مهدی نادری نور عینی به عنوان ناظر اول، میر احمد مصطفایی میلانی به عنوان ناظر دوم، و ابوالفضل محمودی به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.

پس از اعلام رسمیت جلسه، گزارش توجیهی افزایش سرمایه از سوی نور بهشت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند برای حاضران ارائه شد و پس از قرایت گزارش توجیهی توسط مدیر عامل و گزارش بازرس قانونی به مجمع عمومی فوق العاده، موارد زیر به تصویب رسید.

* با افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 300.000.000.000 ریال منقسم به 300.000.000.000 سهم یکهزار ریالی با نام عادی، به مبلغ 500.000.000.000 ریال منقسم به 500.000.000.000 سهم عادی یکهزار ریالی با نام عادی، از محل مطالبات حال شده یا آورده نقدی سهامداران تصویب شد.

* همچنین مقرر گردید افزایش سرمایه تا زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1397 به ثبت برسد.

مجید امیری مدیر شعب استان مرکزی که به عنوان نماینده بانک مسکن و عضو هیات مدیره شرکت پارس مسکن الوند در این مجمع حضور داشت در گفتگو با روابط عمومی مدیریت شعب استان؛ با ابراز خرسندی از افزایش میزان سرمایه شرکت مزبور؛ این مهم را ماحصل اعتماد و مشارکت سهامداران و بازدهی مناسب سرمایه گذاری در این شرکت باسابقه و خوشنام دانسته، گفت: خوشبختانه شرکت توانسته است با کارنامه ای قابل قبول در بخش تولید و عرضه ساختمان و مسکن در استان، درخشش فوق العاده ای در به کارگرفتن و جهت بخشی به سرمایه سهامداران عمومی و اختصاص آن به ساخت پروژه های بزرگ ساختمانی در عرصه تولید و ایجاد اشتغال داشته و شاخص ترین پروژه های ساختمانی را با به کارگیری جدیدترین متد ساختمان سازی و معماری روز دنیا به نمایش گذارد.

امیری تلفیق بهینه سازی ساختمان از سوی شرکت و اعطای تسهیلات مناسب از سوی بانک مسکن جهت خرید واحدهای احداثی شرکت را عامل مناسبی جهت ترغیب و افزایش انگیزه متقاضیان مسکن به خریداری واحدهای مزبور دانست و ابراز امیدواری کرد شرکت پارس مسکن الوند همچنان در ایفای تعهدات و تقویت توان رقابتی خود در بخش ساختمان و مسکن موفق و سربلند باشد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000