شرکت خدمات کارآفرینی بانک مسکن و مرکز تحقیقات راه و شهرسازی تفاهمنامه امضا کردند

همکاری دو جانبه به نفع کارآفرینان مسکن

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، یک تفاهم‌نامه بین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن با هدف ایجاد همکاری و هم‌افزایی توانایی طرفین به منظور گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت های کارآفرینان در حوزه های مربوط به بخش مسکن و ساختمان و مالی مسکن منعقد شد.

این تفاهم‌نامه مشترک در 9 ماده به امضای محمد شکرچی‌زاده رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و حمید یاری، مدیرعامل و عضو هیأت‌ مدیره شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن رسید.

بر اساس محتوای این تفاهم‌نامه دو جانبه، همکاری نظام‌ یافته و ضابطه‌مند بین طرفین به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر با استفاده از پتانسیل‌های دو طرف در محورهایی نظیر همکاری در برگزاری نشست‌ها، سمینارها، همایش‌های علمی، دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت،‌ همکاری و مشارکت در آزادسازی داده های مورد نیاز کارآفرینان که در اختیار طرفین تفاهم‌نامه است،‌ همکاری در تهیه و تدوین استانداردها و آیین نامه های مرتبط با نوآوری و کارآفرینی و همکاری در تأمین مربیان و داوران تخصصی برای هدایت و ارزیابی طرح های کارآفرینی واصل شده به شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن صورت خواهد گرفت.

مطابق با این تفاهم‌نامه همچنین، شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن متعهد شد فرصت های کارآفرینی موجود در حوزه های این تفاهم نامه را از طریق برگزاری نشست ها، سمینارها و برنامه های مشابه به علاقمندان معرفی کند.

استفاده از تمام ظرفیت های شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برای همکاری با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در خصوص آزادسازی داده های در اختیار این مرکز به منظور بهره‌مندی کارآفرینان، در اختیار گذاشتن توان فنی و کارشناسی در خصوص تنظیم استانداردها و آیین نامه های مربوط به کارآفرینی در حوزه‌های موضوع تفاهم‌نامه و استفاده از تمام ظرفیت برای تجاری سازی محصولات حاصل از پروژه‌های تحقیقاتی این مرکز، از دیگر تعهدات شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن مطابق با مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

در همین راستا مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز متعهد شده است تا نسبت به معرفی مربیان و داوران تخصصی مورد نیاز در حوزه‌های مرتبط با مرکز به شرکت اقدام کند.

همچنین همکاری با شرکت کارآفرینی در تامین دسترسی آزاد تیم‌های کارآفرینی به اطلاعات مربوط به آزادسازی داده‌های وزارت راه و شهرسازی در مرکز، همکاری لازم با تیم‌های معرفی شده از سوی شرکت جهت استفاده از امکانات آزمایشگاهی مرکز و فراهم سازی فضای لازم جهت استقرار شرکت در مرکز برای ایجاد دبیرخانه برگزاری رویدادها و کارگاه های تخصصی مرتبط نیز دیگر تعهدات مرکز در این تفاهم‌نامه خواهد بود.

به گزارش هیبنا، شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن پیش از این نیز با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) زمینه تقویت حمایت از استارت‌آپ‌های فرودگاهی را فراهم کرد.

شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن با توجه به لزوم آزاد سازی اطلاعات برای استارت آپ ها با امضای تفاهم نامه های گوناگون سعی دارد اطلاعات آزاد شده را در قالبی یکسان و واحد و با توجه به نیاز استارت آپ ها در اختیار آنها قرار دهد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000