برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر شعب استان اصفهان

طی مراسمی که با حضور مدیرعامل بانک و آقاملائی عضو هیأت مدیره برگزار شد ضمن اعطای حکم مدیریت شعب استان به حسن نوروزی از زحمات فریبرز نعیمی نیز قدردانی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این مراسم که رحمتیان مشاور مدیرعامل در امورمنابع انسانی، کمالی فر مدیر امور حراست ، ایزدی مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت ، لاری مدیر امور استان ها و بازاریابی ، صادقی اقدم معاون اداره کل امور شعب استان ها ، وطنخواه مدیرمجتمع فرهنگی رفاهی پردیس چادگان، مدرس هاشمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود، برخی مدیران دستگاه های اجرایی، مشتریان بزرگ بانک ، جمعی از همکاران بازنشسته و رؤسای شعب و دوایر تحت پوشش حضور داشتند ، رحیمی انارکی ضمن تشکر از زحمات مدیران باسابقه و قبلی استان از فعالیت های فریبرز نعیمی تقدیر و از وی به عنوان مدیری موثر و خونگرم و متعصب یاد کرد.

رییس هیأت مدیره در ادامه با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی تعصب سازمانی بین همکاران و عملگرایی به آن گفت : فریبرز نعیمی در شُرف ورود به هشتمین استان محل خدمت خود می باشد که این موضوع یک رکورد دست نیافتنی در بین مدیران است و نشان دهنده تعصب وی به بانک و مسائل آن بوده و می توان وی را به عنوان سمبل واقعی یک سرباز برای بانک معرفی کرد و به اعتقاد بنده باید همه ما اینچنین سربازانی باشیم.

رحیمی انارکی با اشاره به عملکرد قابل قبول و قابل دفاع فریبرز نعیمی، افزود : وی توانسته در زمان کوتاه مدت در مدیریت استان اصفهان بیش از 20 رتبه ارتقا در ارزیابی عملکرد داشته باشد و با افزایش شعب باشگاه هزار میلیاردی به تعداد 10 شعبه ،توان مدیریتی خود را اثبات نماید.

مدیرعامل در ادامه از نوروزی بعنوان یک مدیر جوان و توانمند جهت حصول نتایج مورد انتظار بانک و نیل به اهداف تعیین شده بانک نام برد و گفت : از زمانی که نوروزی مسولیت خود را بعنوان مدیر شعب استان گیلان آغاز نمود در تمام دوره های ارزیابی عملکرد، مدیریت گیلان در محدوده سبز قرار داشته و نیز رتبه بانک مسکن را به رتبه سوم بانکهای دولتی و نیمه دولتی استان گیلان ارتقاء داد که این موفقیت ها نشان از توانمندی و تجارب این مدیر جوان است.

رحیمی انارکی سپس به انتصاب مدیر گیلان بعنوان اولین بانوی مدیر در تاریخ بانکداری و شبکه بانکی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت : این انتصاب موجب افتخار بانک مسکن و همه مدیران است.

وی با تشریح اهداف تعیینی مدیریت اصفهان، گفت : از مدیر جدید اصفهان انتظار داریم تا با تلاش و برنامه ریزی و استفاده از پتانسیل منابع انسانی و همه همکاران خوب اصفهانی ، بانک مسکن استان اصفهان را در پایان سال98 با دو پله ارتقاء به رتبه پنجم شبکه بانکی استان و زمان تحویل مدیریت، به جایگاه سوم شبکه بانکی ارتقا دهد.

مدیرعامل با تاکید بر لزوم کنترل هزینه ها افزود : در این زمینه مقرر است ضمن تدوین برنامه تا پایان شهریورماه ، کار گسترده ای در ستاد انجام پذیرد بنحوی که تمام منابع ایجاد هزینه مورد رصد واقع شده و با برنامه های مدون تحت کنترل قرار گیرد و کاهش 20 درصد از تعداد شعب زیان ده و یا کم بازده طی حدود 4 سال تا قبل از سال 1400 ، کاهش سود سپرده ها با هدف تقلیل بهای تمام شده پول و فروش دارایی‌های مازاد از قبیل اقدامات مهم در دست اقدام است.

وی ایجاد ارزش افزوده نیروی انسانی ، تعدیل نیروهای ستادی و جابه جایی نیروهای کم بازده را از دیگر تصمیمات مهم در حال انجام عنوان کرد و گفت : با توجه به شرایط انقباضی و ریاضتی موجود، ضروری است همه همکاران با برنامه ریزی ، تلاش مضاعف ، صرفه جویی، همدلی و هم افزایی با مشکلات و کمبودهای احتمالی مقابله نموده و بانک مسکن را به سازمانی چابک بدل نماییم تا از این چالش به سلامت عبور نماییم.

مدیرعامل ضمن تاکید بر اهمیت مسائل نظارتی و امنیتی تصریح کرد : مسلما تخلفات در بانک مسکن به مراتب در پایین ترین حد از شبکه بانکی کشور قرار دارد و همواره افتخار ما به سلامت اداری سازمان بوده و این میراثی است که همکاران سابق برای ما گذاشته و ما هم در حفظ آن مسوولیم و انتظار من اینست که همکاران عزیز در حفظ و پاسداشت این ارزش ها کوشش لازم را داشته باشند.

وی در پایان صحبت های خود گفت : امید دارم که مدیریت اصفهان با تلاش همکاران ساعی و مدیریت کارآمد مدیر جدید در جایگاهی که پتانسیل و شایستگی آن را دارد و همان رتبه اول میان مدیریت های کشور است قرار گیرد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم محسن ربانی یکتا معاون اجرایی مدیریت،ضمن خیر مقدم گویی به مدیرعامل ، عضو هیأت مدیره ، مدیران امور و مهمانان این مراسم، به ارائه گزارش عملکرد مدیریت در یک سال گذشته پرداخت و توضیحاتی را در خصوص فعالیت های انجام گرفته در زمینه های جذب منابع، وصول مطالبات، تسهیلات پرداختی و بخش های دیگر ارائه نمود.

سپس فریبرز نعیمی از همه همکاران صف ، ستاد ، معاونین مدیریت و همکاران بازنشسته به واسطه تلاش ها و همکاری های صورت گرفته تشکر و قدردانی کرد و گفت : یک سال زمان اندکی برای تحقق برنامه ها و پیگیری آنها بود که امیدوارم مدیر جدید با توان و انرژی جوانی بتواند امور را پیگیری و به سرانجام برساند.

وی افزود : از نظر من استان اصفهان پتانسیل بسیار بالایی برای رشد دارد و میتواند با تلاش همکاران خوب و ارزشمند خود سهم بسیار بیشتری از بازار داشته باشد.

مدیر سابق اصفهان با اشاره به این موضوع که موفقیت تصادفی نیست گفت : افزایش شعب هزار میلیاردی به تعداد 10 شعبه و بیش از هدف تعیینی، تعمیرات و بازسازی شعب و مهمان سراها و مجتمع چادگان، تغییر روال ارتقاء شغلی و انتصابات از حالت سلیقه ای و سنتی به شکل سیستمی و مدون ، شفاف سازی و شایسته سالاری، تفویض اختیارات به حوزه ها با نظارت کامل و با هدف راندمان بیشتر و سرعت بخشیدن به روند کارها از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در این مدت بود که با همدلی و مشارکت همه کارکنان در طول یکسال صورت پذیرفت.

بعد از آن امیرحسین صفوی مقدم رئیس شعبه حافظ شاهین شهر بعنوان نماینده روسای شعب نیز در بخش هایی به ارائه صحبتهای خود در خصوص خدمات فریبرز نعیمی در استان پرداخت.

بعد از آن حسن نوروزی مدیر جدید استان ضمن قدردانی از اعتماد مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره گفت : افتخار میکنم که سعادت نصیب شد تا در خدمت همکاران و مردم خوب استان شهیدپرور اصفهان که نقش

برجسته ای در دوران جنگ تحمیلی و حفظ کیان انقلاب داشته اند باشم و انشاالله بتوانم جواب این اعتماد را با جانشینی خوب و شایسته بدهم.

نوروزی افزود : جهت پیشبرد کلیه اهداف بانک در تمام سطوح به اهمیت سرمایه انسانی اعتقاد بسیاری دارم.

وی ضمن تشکر از تلاش همکاران برای کسب موقعیت کنونی مدیریت افزود : در اولین فرصت برنامه ها و اهداف خود را برای همکاران تشریح خواهم کرد و مطمئن باشید با همیاری و همراهی همه همکاران ، وجود 83 شعبه بزرگ در استان ، دانش بالای همکاران ، اتکا به خرد جمعی و راهنمایی و استفاده از تجارب بزرگان و مدیران قبلی تمامی اهداف تعیینی محقق خواهدشد.

همچنین گفتنی است در سفر یک روزه مدیرعامل به اصفهان ، از شعبه مرکزی اصفهان ، شعبه میر اصفهان ، ساختمان قدیم مدیریت، ملک صحرا و دوایر ستاد مدیریت بازدید به عمل آمد.

6008008/21/2018 9:17:19 AMhttps://www.hibna.ir/media/Image/2018/08/201808108982708843_Thum.jpg


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000