پاسخگویی مستقیم مسوولان به سوالات مشتریان؛

«انواع تسهیلات خرید مسکن» رکورددار سوالات مشتریان بانک

بانک مسکن برای تکریم و احترام مشتریان خود، همزمان با هفته دولت امکان ارتباط مستقیم تلفنی برخی مسوولان این مجموعه با مشتریان را فراهم کرده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در آستانه هفته دولت، بانک مسکن با هدف تکریم و حمایت از مشتریان شرایط ارتباط مستقیم مدیران با مردم را فراهم کرد که در همین راستا تعدادی از مسوولان این بانک با حضور در مرکز پاسخگویی به صورت مستقیم به سوالات تلفنی مردم پاسخ می‌دهند.
بر اساس این گزارش، در مرکز پاسخگویی بانک مسکن، نحوه دریافت انواع تسهیلات مسکن بیشترین سوالات مشتریان را به خود اختصاص می دهد.
به گزارش خبرنگار هیبنا، بیشترین محور سوالات مشتریان بانک مسکن، در حوزه انواع تسهیلات بانک مسکن بود. غالب سوالات به روش ها و انواع تسهیلات قابل پرداخت خرید و ساخت مسکن و میزان سود هر یک از این تسهیلات اختصاص داشت.
بانک مسکن با توجه به نوع فعالیت خود تسهیلات در حوزه خرید و ساخت مسکن را مبتنی بر سپرده گذاری یا بدون سپرده گذاری تعریف کرده که متقاضیان با توجه به شرایط خود یکی از این روش‎ها را می‌توانند انتخاب کنند.
بر اساس این گزارش، با اشاره به استقبال مردم از تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم به عنوان تسهیلات مبتنی بر سپرده گذاری بانک مسکن ، بهترین مدل پرداخت تسهیلات مبتنی بر سپرده گذاری بانک مسکن استفاده از «تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم» است که نیاز به سپرده گذاری یکساله دارد.
به گزارش خبرنگار هیبنا، سود تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در مناطق شهری 8 درصد و در مناطق بافت فرسوده 6 درصد است و از طرفی با توجه به اینکه برخی متقاضیان در نظر دارند به صورت آنی وارد بازار مسکن شوند و نسبت به خرید یا ساخت اقدام کنند، این گروه از مشتریان می‌توانند از مدل‌های مبتنی بر بدون سپرده گذاری بهره مند شوند.
به گزارش هیبنا، با توجه به تنوع تسهیلاتی بانک مسکن در حوزه خرید و ساخت مسکن ، پیشنهاد بانک به متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن در مدل مبتنی بر سپرده گذاری، استفاده از مدل صندوق پس انداز مسکن یکم و برای متقاضیان دریافت تسهیلات مبتنی بر بدون سپرده گذاری استفاده از تسهیلات خرید اوراق حق تقدم است که متقاضیان می توانند با خرید اوراق متناسب با میزان تسهیلات دریافتی خود، نهایتا بین سه هفته و حداکثر یک ماه بسته به وضعیت ارزیابی ملک و مشکلات احتمالی پیش روی برخی املاک، تسهیلات خرید یا ساخت خود را در کمترین زمان ممکن با نرخ سود کمتر از نرخ متعارف نظام بانکی یعنی 17.5 درصد دریافت کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000