دیدار طاهرخانی با ساکنان شهرجدید پرند

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۶/۰۶
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به مناسبت هفته دولت به شهر جدید پرند رفت و در دیداری صمیمی با ساکنان این شهر به گفت و گو پرداخت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، حبیب‌اله طاهر خانی در این دیدار که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید، با ده‌ها متقاضی مسکن مهر دیدار کرد و ضمن شنیدن مشکلات و دغدغه های آنان، توضیحاتی از روند تکمیل مسکن مهر و اقدامات صورت گرفته ارایه داد و دستورات لازم را برای بررسی و رفع مشکلات متقاضیان صادر کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در جریان این سفر همراه با محسن وطن خواهی، مدیرعامل عمران پرند از پروژه اسکان سازان فاز ۶ و سرای محله آفتاب واقع در فاز ۵ بازدید کرد.

طاهرخانی همچنین با مدیریت و کارکنان خدمات شهری شرکت عمران پرند دیدار و ضمن تقدیر، روز کارمند و هفته دولت را به آنان تبریک گفت. وی ضمن تاکید بر رفع فوری مشکلات مردم، احداث و توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی را از اولویت های شرکت عمران شهرهای جدید دانست.

برنامه ملاقات‌های مردمی طاهرخانی در راستای همراهی و همدلی در رفع مسایل و مشکلات ساکنان شهرهای جدید ادامه خواهد داشت.

گفتنی است محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند، هر هفته در جریان ملاقات‌های مردمی با متقاضیان مسکن مهر و شهروندان پرند دیدار و به رفع مشکلات آنان خواهد پرداخت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000