تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان قزوین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با تقدیر از مدیرشعب بانک مسکن استان و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در نشستی که با حضور مسوولین مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین و مدیر کمیته امداد امام خمینی در محل مدیریت برگزار شد سید اصغر حسینی مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین با اشاره به اختصاص تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه بانک مسکن به طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: بانک مسکن از سال 96 تاکنون با پرداخت مبلغ 26 میلیارد و 800 میلیون ریال زمینه ایجاد 170 طرح اشتغال و به تبع آن توانمندی و خوداتکایی بخشی از خانواده های تحت حمایت این نهاد را فراهم کرده است.

وی گفت بانک مسکن استان قزوین در چند سال اخیر، با ارایه تسهیلات اشتغالزایی، زمینه خودکفایی و خروج خانوارهای زیادی را از زیر چتر حمایتی کمیته امداد فراهم نموده است وامیدواریم این روند بیش از پیش ادامه داشته باشد.

مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین از مشارکت، همکاری و مساعدت مسوولان وکارکنان بانک مسکن در حمایت از مددجویان کمیته امداد قدردانی کرد و همچنین نقش آفرینی بانک مسکن در گسترش اشتغال پایدار، تحقق سیاست های اقتصادی و عدالت اجتماعی در کشور را ستود.

مومنی با اشاره به دستاورد همراهی های بانکها در طرحهای اشتغالزایی گفت: کاهش نرخ بیکاری و شکاف فقر در کشور و افزایش تولید ناخالص ملی، کاهش هزینه های ناهنجارهای اجتماعی ناشی از بیکاری به جهت ایجاد اشتغال برای محرومین و... از ثمرات همراهی بانکها با کمیته امداد است.

در پایان این نشست مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدای لوح از زحمات مسوولان وکارکنان بانک مسکن استان قزوین تقدیر کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000