شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در کرمان

مدیریت شعب کرمان در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با هدف معرفی خدمات و محصولات بانک و استفاده از ظرفیت های موجود در بخش مسکن وساختمان با برپایی غر فه ای حضور یافت .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، حسین حاجی پور مدیر شعب استان با اشاره به لزوم بستر سازی مناسب به منظور استفاده از ظرفیتهای موجود در بخش مسکن وصنایع وابسته به آن گفت هدف اصلی حضور در این نمایشگاه را برقراری ارتباط و تعامل دوسویه با فعالان بخش مسکن و صنایع وابسته به آن است .

مدیرشعب استان هدف بعدی حضور در نمایشگاه را معرفی انواع خدمات و محصولات بانک به غرفه داران و مراجعه کنندگان عنوان کرد .

محمدعلی احمدی نژاد معاون مالی و فناوری مدیریت نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: با توجه به اینکه این نمایشگاه در حوزه فعالیت بانک است؛ فرصت بسیار مناسبی برای معرفی خدمات ومحصولات بانک به تولید کنندگان ،فعالان بازار مسکن و متقاضیان کالا وخدمات بخش مسکن وساختمان در اختیار داریم .

همچنین امید قاسم زاده معاون اجرایی مدیریت نیز طی سخنانی نمایشگاه صنعت ساختمان را محل مناسبی برای مذاکره ، برقراری ارتباط و ایجاد تعامل سازنده با فعالان این حوزه عنوان کرد .

محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی و علی اکبر سلطانی نژاد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از غرفه بانک مسکن در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان بازدید کردند .

شایان ذکر است نمایشگاه صنعت ساختمان به مدت چهار روز از تاریخ 6ام تا 9ام شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق برگزار شد و گروه های مذاکره مدیریت با حضور در نمایشگاه خدمات و محصولات بانک را به مراجعه کنندگان و فعالان بخش مسکن توضیح دادند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000