مدیر شعب استان کردستان در دیدار با رییس دانشگاه کردستان؛

ارایه خدمات مالی و بانکی به مدرسین و کارکنان دانشگاه

در این دیدار جلال الدین سلیمی،مدیر شعب استان کردستان با اشاره به مسوولیت اجتماعی بانک،خدمت رسانی و ارایه خدمات مالی و بانکی به کارکنان و مدرسین دانشگاه را افتخاری بزرگ و همکاری دو جانبه را بسیار با اهمیت دانست.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، سلیمی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری را بخش مسکن برشمرد و ابراز داشت: بخش مسکن نقش بسیار مهمی در اقتصاد کشور دارد و بانک مسکن نیز با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت نقش بسیار مهمی را در رونق و توسعه این بخش ایفاء نموده است.

مدیر شعب استان کردستان در ادامه به برنامه های بانک در جهت خانه دار ساختن اقشار مختلف جامعه خصوصا افتتاح حسابهای متنوع با نرخ سود بسیار کم برای همه سنین اشاره کرد و افزود : بانک مسکن برای هر مقطع سنی حساب و برنامه ای برای خانه دار ساختن آنها دارد که از جمله این حسابهای می توان به حساب پس انداز مسکن جوانان و حساب صندوق پس انداز مسکن یکم با طرح انفرادی و زوجین با نرخ سود تک رقمی و همچنین تشکیل تعاونی مسکن برای کارکنان و مدرسین دانشگاه اشاره کرد.

در ادامه اخلاقیان رییس دانشگاه کردستان به همکاری با بانک مسکن در راستای تأمین نیازهای مالی و بانکی کارکنان و دانشگاه خصوصا تهیه مسکن برای آنان اشاره کرد و تصریح نمود: با توجه به سابقه درخشان بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی خوشنام، بسیار خرسندیم بتوانیم با انعقاد تفاهم نامه زمینه همکاری با بانک مسکن را فراهم نماییم.

گفتنی است در پایان این جلسه هدایایی از طرف مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان به رییس و معاونین دانشگاه کردستان اهداء شد .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000