بهره برداری بیش از یک هزار واحد مسکن مهر در کرمان

یک هزار و ۶۵۲ واحد مسکونی مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان کرمان به بهره برداری رسید .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، آیین بهره برداری از هزار و 652 واحد مسکن مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استانداری ، مدیر کل راه و شهرسازی ، مدیرشعب بانک مسکن و جمعی از مسوولان استان برگزار شد .

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در طرح مسکن مهر در آیین افتتاح همزمان هزار و 652 واحد مسکن مهر در استان طی سخنانی از تلاش و زحمات دست اندرکاران و مجریان ساخت پروژه های مسکن مهر در استان کرمان بویژه بانک مسکن تقدیر و تشکر کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در طرح مسکن مهر ، در مراسم افتتاح این طرحها گفت برای تکمیل واحدهای مسکن مهر و انجام خدمات روبنایی و زیر بنایی به 11هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز است ،که با تخصیص این اعتبار پرونده مسکن مهر بسته خواهد شد .

اصغری مهرآبادی افزود تا کنون چهار هزار میلیارد تومان توسط بنیاد مسکن و50 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی مسکن مهر به 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکونی شهری و 420 هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی پرداخت شده است .

وی گفت: از سال 86 تا کنون 2 میلیون و 400 هزار واحد مسکن مهر احداث شده است و یک میلیون و 720 هزار واحد مسکن مهر در کشور به متقاضیان تحویل شد که نشان از عزم جدی دولت برای تکمیل واحدهای نیمه تمام است .

قائم مقام وزیر راه و شهر سازی از تحویل 155 هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در کشور خبر داد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000