بررسی طرح قانون جامع بانکداری در تعطیلات مجلس

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۷/۰۶/۱۸
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی جلسات صبح و عصر کمیسیون اقتصادی در تعطیلات مجلس برای طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مکسن-هیبنا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسوولان اقتصادی در حل مشکلات باید شب و روز نشناسند، گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با هماهنگی که با هیات رییسه مجلس انجام دادند تصمیم گرفتند که در هفته جاری با وجود اینکه تعطیلات مجلس آغاز شده در نوبت های صبح و عصر به بررسی طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران بپردازند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران مشتمل بر طرح بانکداری جمهوری اسلامی، طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی و لایحه اصلاح قانون پولی بانکی مصوب سال ۱۳۵۱ و همچنین طرح تاسیس بانک توسعه جمهوری اسلامی ایران است.

توافقات همتی با کمیسیون اقتصادی برای مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی

سعیدی مبارکه در پایان افزود: در جلسه پیش از ظهر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور همتی رییس کل بانک مرکزی برگزار شد. دغدغه های نمایندگان مبنی بر تسریع در ساماندهی بازار ارز مطرح و بررسی شد و توافقاتی برای ورود بانک مرکزی به منظور مدیریت بازار ارز صورت گرفته که از ظرفیت منابع ارزی کشور برای ساماندهی بازار استفاده شود البته تاکید شد که از ذخایر بانک مرکزی استفاده نشود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000