توسعه ساخت و ساز و رونق صنعت ساختمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۶/۱۹
جلسه ای با حضور مدیر شعب استان و مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی در محل ساختمان انجمن انبوه سازان این استان برگزارشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

با عنایت به اهمیت توسعه ساخت و ساز و رونق صنعت ساختمان، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان ، مدیر کل راه و شهرسازی، معاون شهر سازی و معماری شهرداری مشهد، معاون اقتصادی شهرداری، معاون سازمان نظام مهندسی ساختمان و رییس انجمن انبوه سازان استان در محل ساختمان انجمن انبوه سازان برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه اخوان مدیر کل راه و شهرسازی، اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی با تمام توان و پتانسیل خود آماده همکاری و تلاش در جهت رونق صنعت ساختمان در استان می باشد و بانک مسکن یکی از ارکان اصلی و بانک عامل این اقدام استانی می باشد.

در ادامه جلسه حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد، اسدی معاون سازمان نظام مهندسی ساختمان و پژوم رییس انجمن انبوه سازان استان با تأکید بر کارگروهی و مشارکتی توسط عوامل مؤثر بر رونق صنعت ساختمان در استان، اظهارداشتند : بانک مسکن می تواند با طرح ها و انواع خدمات خود تأثیر بسزایی در پیشبرد اهداف این طرح داشته باشد.

سپس خطیب زاده مدیر شعب استان، اظهار داشت : بانک مسکن نگاه ویژه ای به سازندگان متخصص داشته و در سقف تسهیلات پرداختی این مهم به وضوح قابل رویت می باشد. همچنین بانک مسکن آمادگی کامل جهت پرداخت تسهیلات در بخش خرید و ساخت مسکن به روش های مختلف حتی با نرخ 6% را نیز دارد.

همچنین در ادامه مزرجی رییس دایره امور اعتباری مدیریت به تشریح انواع خدمات بانک پرداخت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000