طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

انتصاب سرپرست جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۷/۰۱
حبیب‌اله چاغروندی طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی، سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مراسم تودیع سعید غفوری مدیرعامل سابق شرکت عمران شهر جدید پردیس و معارفه حبیب‌اله چاغروندی به عنوان سرپرست جدید این شرکت با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ،فرماندار، امام جمعه و معین ویژه پردیس ضمن قدردانی از زحمات غفوری در دوران تصدی برگزار شد.

چاغروندی که پیش از این به مدت ۵ سال در سمت مدیرکل دفتر نظارت، ارزیابی و کنترل پروژه شرکت عمران شهرهای جدید خدمت می‌کرده است، دارای سوابق ارزشمندی در رزومه کاری خود از جمله مدیرعاملی شرکت عمران شهر جدید پرند، مدیرکلی اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه و همچنین عضو هیئت مدیره و معاونت فنی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، عضو و رئیس شورای شهر در دور اول و دوم ایلام، شهردار ایلام و رئیس سازمان مسکن و شهرسازی این استان نیز است.

متن حکم انتصاب سرپرست جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس حبیب اله چاغروندی

عضو محترم هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس

سلام علیکم:

با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم شما به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری اعضای محترم هیأت مدیره و کارکنان آن شرکت در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

حبیب اله طاهرخانی

رئیس مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000