بازدید عضو هیات مدیره بانک مسکن از مدرسه شهید عباس آندی

امروز در اولین روز بازگشایی مدارس زنگ مدرسه شهید عباس آندی توسط نادر قاسمی، عضو هیات مدیره بانک مسکن به صدا درآمد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، این مراسم با حضور میر شفیعی رییس اداره کل آموزش و پرورش منطقه 2 استان تهران، سردار صادقلو مشاور محترم ریاست جمهوری، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن برگزار شد و زنگ مدرسه شهید عباس آندی در خیابان ستارخان توسط نادر قاسمی عضو هیات مدیره بانک مسکن به صدا درآمد.
قاسمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین و همچنین عرض تسلیت به خانواده شهدا حمله تروریستی اهواز، آغاز فصل پاییز و شروع تعلیم و تربیت دوباره را تبریک گفت و برای ایران عزیز آرزوی خیر و برکت کرد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن طی سخنانی گفت: نیروی انسانی ارزنده ترین سرمایه می باشد و مدرسه بهترین مرکز تعلیم و تربیت منابع انسانی است. وی در ادامه اظهار داشت: تقویت آموزش و پرورش برای داشتن مدارسی پویا از اولویت های دولت است. وی همچنین گفت: آموزش و پرورش بنیادی ترین مرکز توسعه می باشد .
نادر قاسمی عضو هیات مدیره بانک مسکن در این مراسم به نقش بانک مسکن به عنوان یک بانک مردمی که همواره رسالت خانه دار شدن افراد جامعه را دارد،اشاره کرد و گفت: از 24 میلیون واحد مسکونی در کشور 8 میلیون یعنی یک سوم این واحدها توسط بانک مسکن تامین اعتبار شده است. قبل از انقلاب و بعد از انقلاب اسلامی بانک مسکن پایین ترین نرخ سود تسهیلات را در شبکه بانکی دارد و با توجه به اینکه در ایران خسارات ناشی ازحوادث غیرمترقبه زیاد است بانک مسکن افتخار تامین اعتبار برای جبران این خسارات را دارا می باشد.همچنین 2میلیون و 300هزار واحد مسکن مهر توسط بانک مسکن تامین اعتبار شده است.
وی در پایان به حساب پس انداز مسکن جوانان اشاره کرد و گفت: هر یک از دانش آموزان با حداقل سپرده گذاری ماهیانه به مبلغ 30000تومان در این حساب می توانند بین 5 تا 15 سال با کمترین نرخ سود بازپرداخت در شبکه بانکی کشور از مزایای این حساب بهره مند شوند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000