جایزه‌ ویژه‌(خودرو داخلی سراتو) جشنواره عیدانه ناواکو بانک مسکن به برنده‌ چالوسی اهدا شد

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو باهدف تشویق و تقدیر از پذیرندگان فعال پایانه‌های فروشگاهی بانک مسکن در مازندران، اقدام به برگزاری جشنواره عیدانه نمود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جشنواره پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌خوان بانک مسکن، به ازای هر پنج تراکنش خرید در هرروز یک امتیاز و همچنین به ازای هر تراکنش خرید با مبلغ حداقل 2.000.000 ریال یک امتیاز دیگر را کسب نمودند.

قرعه‌کشی این جشنواره به صورت هفتگی برگزار شده و هر دو هفته به 5 نفر از پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌ خوان بانک مسکن، سکه تمام بهار آزادی تعلق گرفت. همچنین به 3 نفر از پذیرندگانی که طی یک ماه حداقل 100 امتیاز کسب نمودند، به هر کدام سه سکه تمام بهارآزادی اهدا شد و پذیرندگانی که در مدت زمان جشنواره 400 امتیاز را کسب نمودند در پایان جشنواره در قرعه کشی یک دستگاه خودرو سواری سراتو شرکت نمودند.

در مرحله پایانی قرعه‌کشی این جشنواره سرکار خانم نسیبه اسدی از شهرستان چالوس توانست از بین 14200 نفر شرکت‌کننده این جشنواره در کشور برنده خوش‌شانس خودروی "سراتو" شود که در مراسمی با حضور مصطفی تقوی مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران، علیرضا هروی عضو هیات‌مدیره شرکت ناواکو، تاجفر مدیر امور دفاتر و نمایندگی‌های شرکت ناواکو، حقگو مدیر psp شرکت ناواکو و رضایی کارشناس دفتر نمایندگی مازندران ،جایزه ویژه تحویل برنده‌ی خوش‌شانس این جشنواره شد.

گسترش بانکداری الکترونیک اولویت‌ بانک مسکن است
مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران در مراسم اهداء جایزه ویژه‌ی این جشنواره در سخنانی با اشاره به اینکه بانک مسکن بزرگ‌ترین بانک دولتی در حوزه تخصصی مسکن می‌باشد گفت: این بانک خوشنام و مردمی بزرگ‌ترین ارایه‌دهنده تسهیلات بانکی به هموطنان عزیز در سراسر ایران اسلامی می‌باشد.
تقوی اظهار داشت: بانک مسکن در استان مازندران با سهم 22 درصدی از سهم بازار مصارف و با پرداخت بیشترین سهم تسهیلات رتبه‌ی اول را در بین شبکه‌ی بانکی مازندران به خود اختصاص داده است.
وی بالا بودن سقف تسهیلات، مدت‌زمان بالای بازپرداخت و نرخ سود پایین را از ویژگی‌های تسهیلات بانک مسکن اعلام کرد و گفت: امیدواریم با مشارکت سرمایه‌گذاران در این بانک بتوانیم به خانه‌دار شدن اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جامعه‌ی هدف که اقشار میان درآمدی جامعه می‌باشند کمک نماییم.
وی بیان داشت: علاوه بر تمامی خدمات بانکی، یکی از اولویت‌های بانک مسکن در راستای سیاست‌های کلان دولت در پیاده‌سازی دولت الکترونیک می‌باشد.
مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران از توسعه‌ی بانکداری الکترونیک در بانک مسکن خبر داد و گفت: خوشبختانه بانک مسکن به‌عنوان یکی از بانک‌های بزرگ و باسابقه‌ی کشور توانسته از ابزارها و نرم‌افزارهای مختلفی در جهت اجرایی نمودن بانکداری الکترونیک بهره گیرد.
وی ادامه داد: پایانه‌های فروشگاهی، خودپرداز تلفن‌بانک، همراه بانک، اینترنت بانک ازجمله سیستم‌های فعال در بانک مسکن می‌باشند که در صورت عدم نیاز به مراجعه‌ی حضوری، مشتریان می‌توانند تمامی خدمات بانکی را از این درگاه‌ها دریافت نمایند.
تقوی بیان داشت: ایجاد و استفاده از درگاه‌های پرداخت الکترونیک محصول جدید و مشترک بانک مسکن و شرکت ناواکو می‌باشد که جزو تکالیف و برنامه‌های بانک مسکن بوده و به‌سرعت درحال‌توسعه و پیشرفت است.
وی در خصوص این جشنواره گفت: شرکت ناواکو برای تشویق مشتریان بانک مسکن جهت استفاده از POS های فروشگاهی و همچنین فرهنگ‌سازی در راستای بهره‌مندی از خدمات الکترونیکی بانک مسکن و گسترش این خدمات اقدام به برگزاری جشنواره‌های مختلفی نموده است که جشنواره عیدانه شرکت ناواکو یکی از این جشنواره‌ها می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک مزایایی چون؛ جلوگیری از پول‌شویی و ارتقاء شفافیت مالی، جلوگیری از فرسودگی اسکناس‌ها که هزینه‌های هنگفتی را به کشور تحمیل می‌کند، تقویت امنیت و کاهش سرقت، ارتقا رضایتمندی مردم، سهولت خریدوفروش و... دارد، ازاین‌رو توسعه و گسترش بانکداری الکترونیک یکی از اولویت‌های بانک مسکن می‌باشد.
وی گفت: در حال حاضر 2292 دستگاه POS فروشگاهی در استان مشغول ارایه‌ی خدمات به هم استانی‌های فهیم مازندرانی می‌باشد که تنها در مردادماه سال جاری تعداد 283720 تراکنش به مبلغ 584 میلیارد ریال توسط این دستگاه‌های الکترونیکی انجام‌شده است.
تقوی اذعان داشت: نمایندگی شرکت ناواکو در مازندران در حوزه‌ی اجرایی و عملیاتی عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته که بیانگر سیاست‌های این شرکت در پشتیبانی از دفاتر استانی است.

خوشحالیم که شغل برنده جزو صنوف مرتبط با بخش مسکن است
در ادامه‌ی این مراسم علیرضا هروی عضو هیات‌مدیره شرکت ناواکو در سخنانی گفت: ناواکو، شرکت وظیفه‌ای بانک مسکن است که متولی امور فناوری این بانک بزرگ و باسابقه در سطح کشور می‌باشد.
وی افزود: تمامی حوزه‌های IT بانک مسکن بر عهده‌ی شرکت ناواکو می‌باشد که یک بخش آن پشتیبانی از دستگاه‌های POS و پذیرنده‌ها می‌باشد که از طریق دفاتر استانی این خدمات در سراسر کشور ارایه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه جشنواره عیدانه ی شرکت ناواکو از 15 بهمن‌ماه سال گذشته تا عید سعید فطر برگزار شد بیان داشت: قبل از اعلام برنده‌ی نهایی هر 15 روز یک قرعه‌کشی از سوی این شرکت انجام و جوایزی به برندگان این قرعه‌کشی‌ها تقدیم شد و درنهایت طی مراسمی شفاف و قانونی و با حضور دستگاه‌های نظارتی در آخرین مرحله‌ی این قرعه‌کشی از بین 14200 نفر شرکت‌کننده در این جشنواره جایزه‌ی ویژه‌ی این جشنواره به سرکار خانم نسیبه اسدی از شهرستان چالوس استان مازندران رسید.
هروی عضو هیات‌مدیره شرکت ناواکو با اشاره به اینکه برنده‌ی ویژه‌ی این جشنواره دارای فروشگاه عرضه‌ی مصالح ساختمانی است گفت: خوشحالیم که این جایزه‌ی ویژه نصیب فردی شد که شغلش جزو صنوف مرتبط با بخش مسکن است.

از خدمات بانک مسکن رضایت دارم
در ادامه فرصتی دست داد تا گفتگویی را با سرکار خانم نسیبه اسدی برنده‌ی خوش‌شانس یک دستگاه خودروی "سراتو" در جشنواره عیدانه شرکت ناواکو بانک مسکن انجام دهیم، وی در ابتدای این گفتگوی کوتاه با رضایت از نحوه سرویس‌دهی کارت‌خوان‌های بانک مسکن گفت: با همراهی همسرم در شهرستان چالوس یک صنف مصالح‌فروشی را اداره می‌کنیم و تنها از دستگاه POS بانک مسکن در این واحد صنفی استفاده می‌نماییم.
وی افزود: کمتر از یک سال است که از کارت‌خوان بانک مسکن استفاده می‌کنیم و از ارایه خدمات و سرویس‌دهی این دستگاه رضایتمندی کامل داریم.
خانم اسدی بیان داشت: از اولین روزی که در بانک مسکن شعبه‌ی مرکزی چالوس حساب باز نمودم از مزایا و نحوه‌ی برخورد کارکنان این بانک رضایت کامل داشته و پیشنهاد می‌کنم از خدمات این بانک خوش‌نام و معتبر استفاده نمایند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000