مدیر شعب استان خوزستان:

بانک مسکن رتبه نخست تسهیلات مشاغل خانگی خوزستان را کسب کرد

مدیر شعب استان خوزستان از کسب رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی این استان از سوی بانک مسکن خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، علی اصغر نادری با اشاره به اینکه این مدیریت در کنار انجام وظایف محوله در بخش مسکن، سایر تسهیلات تکلیفی را نیز به خوبی انجام داده است، اظهار کرد: در مدت اخیر این مدیریت در بسیاری از تسهیلات در استان رتبه های خوبی کسب کرده است که از این جمله می توان به کسب رتبه نخست در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و مشاغل خانگی اشاره کرد.

وی افزود: بر اساس اعلام اداره کل رفاه، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان به عنوان متولی اصلی اشتغال در استان، بانک مسکن در بین سایر بانک های استان موفق به کسب رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی شده است.

نادری توضیح داد: میانگین استان خوزستان در جذب اعتبارات مربوط به مشاغل خانگی 57 درصد است در حالیکه میانگین پرداخت این تسهیلات در مدیریت شعب خوزستان 67 درصد است؛ به همین دلیل این بانک در بین سایر بانک های استان رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را کسب کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان در خصوص تسهیلات مشاغل خانگی نیز گفت: آن دسته از فعالیت هایی که توسط عضو یا اعضای خانواده در فضای مسکونی در قالب یک طرح کسب و کار، بدون مزاحمت و ایجاد اخلال در آرامش واحد های مسکونی همجوار شکل می گیرد و منجر به تولید خدمت و یا کالای قابل عرضه به بازار خارج از محیط مسکونی می شود را مشاغل خانگی می نامند.

نادری تاکید کرد: لازم است از تمامی همکاران در شعب که در کنار وظایف خود، به خوبی و با برنامه ریزی مناسب اقدام به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کرده اند، تشکر کنم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000