به منظور شیوه تعامل و سرمایه گذاری صورت گرفت؛

برگزاری نشست بررسی طرح «مرکز شهراندیشه» با مشارکت شرکت کره‌ای

جلسه مشترک «گروه سرمایه‌گذاری مسکن» با «شرکت عمران شهر‌های جدید اندیشه» و یک «شرکت کره‌ای» برای بررسی راهکارهای تعامل و سرمایه گذاری برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، یکی از مهمترین ظرفیت های بخش مسکن و ساختمان کشور انتقال فناوری و تکنولوژی از کشورهای صاحب سبک و تربیت مهندسان متناسب با روش های اجرایی نوین در این کشورها است.
از همین رو، شرکت سرمایه گذاری مسکن با تعامل یک شرکت کره ای طرح مرکز شهر اندیشه را مورد بررسی و واکاوی قرار دادند.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط شرکت عمران شهرهای جدید طرح مرکز شهر اندیشه تدوین شده و هم اکنون در کمیسیون ماده 5 قرار دارد که در صورت تصویب نقش تأثیرگذاری هم به لحاظ زیبایی بصری و هم به لحاظ کسب درآمدهای شهری خواهد داشت و به نوعی پایان کار مأموریت شرکت عمران و آغازی بر فعالیت شهرداری‌ است.
جلسه مشترک «گروه سرمایه‌گذاری مسکن» با «شرکت عمران شهر‌های جدید اندیشه» و یک «شرکت کره‌ای» با حضور معاون فناوری و مدیریت ساخت گروه سرمایه‌گذاری مسکن و مدیران این معاونت، مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن و مدیرعامل و مدیران سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی شرکت عمران شهر جدید اندیشه تشکیل شد.
در این جلسه ضمن بررسی و ارایه کلی اطلاعات و مشخصات پروژه مرکز شهر اندیشه، طرفین در خصوص شیوه تعامل و سرمایه‌گذاری گروه در این پروژه تبادل نظر کردند.
پروژه مرکز شهر اندیشه، یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های تعریف شده در شهرهای جدید است که بخش‌های مختلف تجاری، مسکونی، اداری، آموزشی، فرهنگی و ره‌باغ در آن طراحی شده و گروه سرمایه‌گذاری مسکن در حال بررسی طرح به منظور تصمیم‌گیری نهایی شیوه مشارکت در این طرح است.
در این جلسه همچنین نمایندگان یک شرکت معتبر کره‌‌ای، ضمن آشنایی با توانمندی‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن، توانمندی‌های خود در زمینه طراحی شهری، شهرهای هوشمند و مدیریت پروژه را ارایه کردند و گام‌های دستیابی به توافق و همکاری مشترک مورد بررسی و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.
گروه سرمایه‌گذاری مسکن در راستای توسعه فعالیت‌های خود و استفاده حداکثری از پتانسیل شهرهای جدید، مذاکرات فشرده و گسترده‌ای را با شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در حال انجام دارد که این جلسه یکی از جلسات مرتبط با این موضوع بود.
در همین زمینه حبیب‌الله طاهرخانی خردادماه امسال در مراسم افتتاح پروژه مسجد بقیه‌الله شهر جدید اندیشه، از آماده شدن طرح مرکز شهر اندیشه خبر داد و گفت: توسعه شهری مهم‌ترین مأموریت شرکت عمران در شهرهای جدید است که اگر دارای مدیریتی واحد باشد به طور قطع اقدامات براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش خواهد رفت و در صورت فراهم شدن شرایط قانونی، شهر تحویل شهرداری خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000