برگزیدن نمایندگان جامعه مهندسی ساختمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۷/۱۴
با برگزاری انتخابات در پنج استان چهار محال بختیاری، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان و مازندران پرونده انتخابات هشتمین دوره هیأت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور نیز بسته شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

این انتخابات با فرصتی که برای گفت و گو، نقد و همگرایی ایجاد نمود، به مهندسان کشور در هفت رشته اصلی ساختمان کمک کرد تا در فضایی سالم، بدون تنش و با روش های دموکراتیک از میان خود نمایندگان خویش را برای سه سال آینده انتخاب کنند.
تلاش های فراوانی چه پیش از شروع انتخابات و چه در طی این ده روز از سوی افرادی صورت گرفت تا مانع از برگزاری به موقع این دوره از انتخابات شوند تا این حق را که در قانون به آن تاکید شده، از جامعه مهندسی و نهایتا از مردم سلب کنند اما در برابر همه این ناملایمات، وزارت راه و شهرسازی ایستادگی کرد و با موفقیت هشتمین دوره انتخابات سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور را با هدف بستر سازی سالم و منطقی و ایجاد فرصت برای مهندسان کشور تا بتوانند نمایندگان حقیقی خود را انتخاب کنند برگزار کرد و در طی این مدت در برابر تمام هجمه ها به حقوق مدنی مهندسان ایستادگی کرد.

:pushpin: ضمن تبریک به هیات مدیره جدید سازمان های نظام مهندسی ساختمان توفیق خدمت صادقانه این عزیزان را در طول سه سال پیش رو از خداوند خواستارم.

:pushpin: در کنار موفقیت در اجرا و برگزاری هشتمین انتخابات هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان، باید قدردانی داشته باشم از همکاران پرتلاشم در هیات های اجرایی و نظارت که با همت آنان بود که این انتخابات به نحو شایسته و منظمی برگزار شد. متاسفانه امروز صبح با خبر شدم که جناب آقای مهندس امیررهام سپندیان دبیر محترم هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان تهران، با پایان روزهای سخت انتخابات و بخصوص روز گذشته که انتخابات در استان تهران برگزارگردید به رحمت خدا رفتند. به طور حتم هیچگاه تلاش ها و زحمات مرحوم مهندس سپندیان همراه با آن چهره بشاش و لبخند همیشگی و اخلاق نیکوی ایشان، از یاد و خاطر من و همکارانم فراموش نخواهد شد و خدمات ارزنده آن مرحوم که همواره به سلامت کاری شهره بود همیشه به یادها خواهدماند. روحش شاد و یادش گرامی باد.

حامد مظاهریان

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000