حضور بانک مسکن در چهاردهمین نمایشگاه صنعت و ساختمان زاهدان

چهاردهمین  نمایشگاه صنعت و ساختمان زاهدان با تعداد 47 غرفه از شرکت های استانی و کشوری فعال در زمینه صنعت ساختمان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نمایشگاه که به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، محمد رضا جعفری سرپرست مدیریت شعب استان با همراهی کارشناس روابط عمومی و کارشناس بازاریابی با مدیران شرکت ها و تولیدگنندگان حاضر در نمایشگاه دیدار و مزیت ها و خدمات بانک مسکن را تشریح کرد.

بر اساس این گزارش طی مذاکرات انجام شده، طرح پیشنهادی مدیریت شعب استان مبنی بر فروش تجهیزات و مصالح ساختمانی به مشتریان با تامین مالی بانک مسکن از طریق تسهیلات جعاله مطرح شد که مورد استقبال شرکت ها و تولید کنندگان قرار گرفت و مقرر شد برای تعامل بیشتر و عقد تفاهم نامه جلساتی در این خصوص برگزار شود.

همچنین دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان و تعدادی از همکاران شعب زاهدان با حضور در غرفه بانک مسکن نسبت به اطلاع رسانی و پاسخگویی به مراجعین و توزیع بروشور انواع حساب ها و خدمات بانک مسکن اقدام نمودند.

شایان ذکر است بیشترین درصد پرسش های مراجعین به غرفه بانک مسکن را حساب صندوق مسکن یکم و حساب پس انداز مسکن جوانان به خود اختصاص دادند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000