جزییات سقف انتقال وجه در درگاه‌های بانک مسکن

سقف تراکنش مالی «انتقال وجه» از طریق انواع درگاه‌های الکترونیک بانک مسکن مبتنی بر مجوزهای بانک مرکزی اعلام شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، بر اساس تازه‌ترین بخشنامه ابلاغی بانک مسکن، سقف انتقال وجه از طریق درگاه اینترنت بانک بدون اتصال به دستگاه رمز یکبار مصرف (OTP)، در صورت انتقال وجه کارتی و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت 3 میلیون تومان، انتقال وجه از طریق حساب و نیز سامانه‌های پایا و ساتنا 25 میلیون تومان است با این تفاوت که کف انتقال وجه از طریق پایا 1 ریال اما کف انتقال وجه حسابی از طریق ساتنا 15 میلیون تومان است.

در مورد اینترنت بانک با رمز یکبار مصرف سقف انتقال وجه شتابی از طریق کارت و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت همان 3 میلیون توان است اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق حساب بیشتر تعیین شده و پاسخگوی مشتریانی است که قصد دارند تا 50 میلیون تومان انتقال وجه انجام دهند. همچنین سقف انتقال وجه حسابی از طریق پایا 100 میلیون تومان است که در قالب دو تراکنش با سقف 50 میلیون تومانی قابلیت انجام دارد. انتقال وجه ساتنا نیز با کف 15 میلیون و سقف 100 میلیون تومان از طریق اینترنت بانک با رمز یکبار مصرف میسر است.

سقف انتقال وجه از طریق درگاه همراه بانک مسکن نیز از طریق شبکه شتاب و نیز انتقال وجه داخلی از طریق کارت (انتقال وجه میان دو کارت بانک مسکن) 3 میلیون تومان است اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق حساب، انتقال وجه پایا و ساتنا، هر یک 25 میلیون تومان است.

از طریق درگاه تلفن‌ بانک مسکن امکان انتقال وجه شتابی از طریق کارت و نیز ساتنا وجود ندارد. اما سقف انتقال وجه داخلی از طریق کارت در این درگاه نیز 3 میلیون تومان است. همچنین سقف انتقال وجه داخلی از طریق شماره حساب با استفاده از تلفن‌بانک 15 میلیون تومان و انتقال وجه پایا 5 میلیون تومان تعیین شده است.

در دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن هم امکان انتقال وجه از طریق ساتنا وجود ندارد اما سقف انتقال وجه شتابی و یا داخلی از طریق کارت 3 میلیون تومان، سقف انتقال وجه کارت به حساب (داخلی) 3 میلیون تومان و سقف پایا 15 میلیون تومان است.

همچنین با استفاده از دستگاه‌های PinPad که در داخل تمامی شعب بانک مسکن در سراسر کشور مستقر است، می‌توان انتقال وجه شتابی از طریق کارت را تا سقف 15 میلیون تومان انجام داد. ضمن اینکه امکان انتقال وجه داخلی از طریق کارت تا سقف 3 میلیون تومان با استفاده از این درگاه وجود دارد. این در حالی است که انتقال وجه داخلی از طریق مراجعه به شعب امکانپذیر است.

به گزارش هیبنا، در حال حاضر امکان افزایش سقف انتقال وجه داخلی به درخواست مشتری در بانک مسکن وجود ندارد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000