دیدار با رییس هیأت ورزش های همگانی خراسان شمالی

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، رییس دایره پیگیری وصول مطالبات و مسوول کمیته ورزش مدیریت شعب به منظور ابلاغ پیام تبریک مدیر شعب استان، با رییس هیأت ورزش های همگانی استان دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، فرهمند در این دیدار ضمن ابلاغ پیام تبریک مدیر شعب به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، از زحمات مسوولین و دست اندرکاران هیات ورزش های همگانی به دلیل فراهم نمودن برنامه های متنوع در حیطه ورزش های همگانی برای بانوان و بخصوص خانواده ها، همچنین ایجاد انگیزه و روحیه شادابی و نشاط در سطح استان تقدیر کرد.

وی از ورزش به عنوان یکی از ارکان مهم تامین شادابی و سلامتی جسم و روح یاد کرد و گفت: یک جامعه سالم جامعه ای است که افراد جامعه به ورزش اهمیت بدهند و دراین راستا نقش بی بدیل کارکنان خدوم هیات ورزش های همگانی در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی قابل تقدیر است.
مجید جودت رییس هیات ورزش های همگانی استان نیز دراین دیدار، ضمن ابراز خرسندی از حضور مسوولین ورزش مدیریت و پیام تبریک مدیرشعب بانک مسکن، از نگاه ویژه مدیران بانک به مقوله ورزش تقدیر کرد.
وی همچنین از اعلام آمادگی هیات ورزش های همگانی جهت ارایه خدمات پشتیبانی از برنامه های ورزشی خانواده محور در بانک مسکن خبر داد و تصریح کرد: هیات ورزش های همگانی از هرگونه برنامه ورزشی که رویکرد آن ایجاد شادابی و نشاط در خانواده ها باشد استقبال نموده و از آن حمایت می کند.
جودت افزود: هیات همگانی ورزش به منظور افزایش سطح تعامل های فی مابین و رشد و توسعه هرچه بیشتر ورزش آمادگی هرگونه کمک اعم از در اختیار قرار دادن وسایل و امکانات ورزشی به منظور برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه خانواده را دارد.
گفتنی است در مهرماه سالجاری این مدیریت با همکاری هیات ورزش های همگانی استان،یک دوره مسابقات دارت برای پرسنل استان برگزار کرد و با توجه به ارتباطات خوب و سازنده ای که بین مدیریت شعب بانک مسکن و هیات ورزش های همگانی وجود دارد انگیزه مضاعفی ایجاد شده است تا مسابقات بیشتری در جهت ایجاد حس همبستگی هرچه بیشتر بین خانواده همکاران و ایجاد نشاط بیشتر در پرسنل، با همکاری هیات ورزش برگزار شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000