عضو هیأت مدیره بانک مسکن تاکید کرد:

توجه بانک مسکن به ارتقای بهره وری نیروی انسانی

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به لزوم ارتقای بهره وری نیروی انسانی در بانک، بر ارتقای سطح دانش و به روز رسانی اطلاعات نیروی انسانی شاغل در ستاد و شعب بانک تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، جعفر آقا ملایی در دومین روز از گردهمایی مدیران ارشد بانک مسکن که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران استانی این بانک برگزار شد، به شاخص ارزیابی عملکرد مدیران استانی اشاره کرد و گفت: خاصیت ارزیابی عملکرد مدیران استانی این است که نقاط ضعف برطرف و نقاط قوت نیز تقویت شوند که انتظار می‌رود مدیران استانی و شعب بتوانند نقاط قابل بهبود را در جهت ارتقای سطح عملکردی خود شناسایی کنند.
عضو هیأت مدیره بانک مسکن با بیان اینکه مانده تسهیلات بانک نیز 325 درصد رشد داشته است، گفت: در بانک مسکن هیچ مانعی را به عنوان چالش نمی بینیم و قطعا همه موانع قابل رفع هستند همان طور که پروژه مسکن مهر را توانستیم مدیریت کنیم.
وی در بخش دیگری از اظهاراتش به بهره وری نیروی انسانی در بانک مسکن اشاره کرد و افزود: خوشبختانه طی چند سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه آموزش نیروی انسانی در راستای ارتقای سطح دانش و به روز رسانی علم همکاران بانک صورت گرفته است.
آقا ملایی ادامه داد: نیروی انسانی از ارزشمندترین منابع یک سازمان است که در بانک مسکن نیز به این موضوع توجه ویژه شده است چرا که توسعه و ارتقای سطح بهره وری نیروی انسانی مستقیما در موفقیت سایر شاخص های بانک موثر است.
عضو هیأت مدیره بانک مسکن همچنین با تاکید بر توسعه آموزش از راه دور و به صورت الکترونیک به همکاران گفت: هر چند در زمینه آموزش الکترونیک و برگزاری دوره های آموزشی از راه دور اقدامات خوبی صورت گرفته است اما باید این نوع آموزش توسعه یابد تا جابجایی همکاران از یک استان به استان دیگر برای آموزش به حداقل برسد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000