مدیر شعب بانک مسکن استان خراسان رضوی:

۶۵ درصد شعب استان در منطقه ی سبز قرار دارند

مدیریت استان خراسان رضوی، توانست رتبه ی ۱۵را در بین مدیریت های کل کشور در ارزیابی عملکرد کسب کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

خطیب زاده مدیر شعب استان خراسان رضوی، در حاشیه ی برگزاری همایش مدیران بانک مسکن، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، ضمن بیان این مطلب افزود: مدیریت این استان با همت و تلاش همکاران برای ۷ دوره در منطقه ی سبز قرار گرفته است
وی افزود: ۶۵ درصد شعب این استان در منطقه ی سبز قرار گرفتند و همچنین تلاش خواهیم کرد با توجه به هدف گذاری انجام شده در دوره ی بعد جزو ۱۰ مدیریت برتر کشور قرار گیریم.
خطیب زاده با اشاره به موقعیت مناسب استان در زمینه ی بافت فرسوده گفت: استان خراسان و شهر مشهد، به دلیل وجود بارگاه امام رضا(ع)، شرایط مناسبی را در زمینه ی بافت فرسوده دارد و می توان برنامه ریزی خوبی در این حوزه انجام داد.
مدیر شعب استان خراسان رضوی، اظهار داشت: موانعی در حوزه ی بافت فرسوده وجود دارد که اگر این موانع برطرف شوند، میتوان آمار و رتبه های خوبی را ارایه داد.
خطیب زاده گفت؛ از ابتدای سال ۹۷، ۴۹ فقره تسهیلات در بافت فرسوده با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال پرداخت کردیم. همچنین از سال گذشته نیز برای ۱۶۶۱ واحد، اعتباری بالغ بر ۸۰۶ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم.
وی اظهار داشت: مدیریت استان خراسان رضوی در زمینه ی بافت فرسوده جزو مدیریت های برتر می باشد و امیدواریم با برطرف شدن موانع، شرایط بهتری را در این حوزه رقم بزنیم.
خطیب زاده با اشاره به حساب صندوق یکم، گفت: از لحاظ افتتاح حساب صندوق یکم، مدیریت خراسان رضوی بعد از مدیریت شعب تهران، با افتتاح ۳۰۷۰۵ فقره حساب صندوق یکم، رتبه ی اول را در بین مدیریت های کل کشور دارد.
وی گفت: مدیریت خراسان رضوی تا پایان شهریور ۹۷، ۴۵۸۵ فقره تسهیلات در قالب صندوق یکم پرداخت کرده است
خطیب زاده افزود: از ابتدای سال، توانستیم ۱۵ هزار فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر 6240 میلیارد، در بخش مسکن و سایر بخش ها پرداخت کنیم.
وی اظهار داشت: انشالله با لطف خداوند متعال و استعانت از امام رضا (ع)شاهد پیشرفت بیشتری در ۶ ماهه ی دوم سال در زمینه ی بافت فرسوده و پرداخت تسهیلات و رشد منابع و توسعه خدمات کارمزد محور خواهیم بود.و با توجه به سخنان مدیر عامل و اعضای هیات مدیره تمام سعی خود در جهت ایجاد بهره وری با توجه به ٧محور و ٣٣ برنامه اعلامی در همایش مدیران ارشد خواهیم داشت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000