رتبه نخست خوزستان در کاهش نرخ تمام شده منابع

نادری با بیان اینکه موفق شدیم رتبه اول مدیریت های هم درجه را در کاهش نرخ تمام شده پول و منابع کسب کنیم، از پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده با تمرکز بر «محله محوری» خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

علی اصغر نادری مدیر شعب بانک مسکن در استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اظهار داشت: در ارزیابی عملکرد سراسری که انجام شده است، خوشبختانه در ۴ دوره مدیریت اینجانب، این استان توانسته است رتبه های خوبی را در شاخص ارزیابی عملکرد کسب کند.

وی ادامه داد: در سه دوره گذشته ارزیابی عملکرد بانک مسکن، استان خوزستان توانسته است در یک دوره رتبه دوم و در یک دوره نیز رتبه سوم را بدست آورد. همچنین در این دوره نیز استان خوزستان، رتبه ی ۱۳ را کسب کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان با بیان اینکه ما سعی می کنیم این ارزیابی عملکرد را برای همکاران شعب در سطح استان نیز انجام دهیم اظهار داشت: در این زمینه جلساتی را برگزار می کنیم و برای برطرف شدن نقاط ضعف برنامه ریزی و بر روی نقاط قوت نیز تمرکز بیشتری می کنیم.

وی ادامه داد: بیشترین تمرکز ما بر روی بهره وری و کاهش هزینه ها است؛ همچنین روش های لازم برای کاهش نرخ تمام شده پول و منابع را نیز در دستور کار داریم. ضمن اینکه موفق شدیم رتبه اول مدیریت های هم درجه را در کاهش نرخ تمام شده پول و منابع کسب کنیم که این افتخاری بزرگ برای ما محسوب می شود.

نادری با اشاره به موضوع وصول مطالبات نیز گفت: مدیریت خوزستان در زمینه وصول مطالبات در میان مدیریت های هم درجه از لحاظ کم بودن میزان مطالبات، رتبه دوم را کسب کرده است.

وی افزود: با توجه به شرایط نامناسب آب و هوایی در استان، در نیمه اول سال ۹۷، شرایط سختی را سپری کردیم و تمام تلاشمان این است که در نیمه دوم سال تمرکز بیشتری در زمینه ارزیابی عملکرد داشته باشیم.

پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده با تمرکز بر محله محوری

نادری در زمینه عملکرد بانک مسکن مدیریت خوزستان در زمینه نوسازی بافت فرسوده استان نیز گفت: تسهیلاتی که در حال حاضر بانک مسکن در بافت فرسوده می پردازد را با قوت از طریق نهادهای معرفی کننده پیگیر هستیم. قرار است بصورت تمرکز روی محله محوری کارهای مطالعاتی و مقدماتی را با انجمن انبوه سازان انجام دهیم و آن ها محله ای را معرفی کنند و ما نیز به صورت خاص و با مشارکت گروه مالی بانک مسکن تسهیلات را پرداخت کنیم.

نادری گفت: تا پایان شهریورماه امسال، در زمینه احداث مسکن در بافت فرسوده و نامناسب شهری برای 3607 واحد، تسهیلاتی به مبلغ ٦١٣ میلیارد و ٣٠٣ میلیون ریال پرداخت شده است.

وی همچنین در خصوص آمار پرداختی تسهیلات در حوزه ی مسکن مهر گفت: از ابتدای طرح مسکن مهر تا پایان شهریور 97، برای 150 هزار و 221 واحد مسکونی، تسهیلاتی به مبلغ ٢٤ هزار و ١٣٧ میلیارد و ٢٧٠ میلیون ریال پرداخت شده است.

مدیریت شعب استان خوزستان همچنین به تسهیلات پرداختی در زمینه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان اشاره کرد و گفت: تا پایان شهریور 97، به ١٥ هزار و ٣٧٣ واحد روستایی، تسهیلاتی به مبلغ یک هزار و ٤٢٧میلیارد ریال پرداخت شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000