مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد:

برخورداری اقشار کم‌درآمد از ۸۹۲ واحد مسکونی در زنجان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۸/۱۲
احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال گذشته انجام شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از ایسنا، سجاد صنعتی‌منفرد در این زمینه اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن محرومان و اقشار کم‌درآمد اعم از روستایی و شهری ازطریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم کردن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی است.

این مسوول ادامه داد: معاونت مسکن شهری با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومین، اقدام به تأمین زمین، طراحی، تأمین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری مسکن در این بخش کرده است.

وی، اراضی، اجرای طرح مسکن مهر ، ساخت مسکن شهری و انجمن خیرین مسکن‌ساز را از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت مسکن شهری دانست و گفت: احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد از ابتدا تا پایان سال ۹۶ انجام شده است.

صنعتی‌منفرد تصریح کرد: بنیاد مسکن استان زنجان در حوزه مسکن شهری، در سال ۹۶ آغاز به ساخت ۵۰ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کم‌درآمد و ساخت ۱۳۳ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن محرومین کرده است. همچنین تأمین زمین برای ساخت ۹۵ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کم درآمد در استان در سال گذشته اتفاق افتاده و امسال نیز اقداماتی برای تأمین زمین برای ساخت ۶۷ واحد مسکونی در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای ساخت ۴۲ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن محرومین در سطح استان برای امسال انجام شده و برای ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کم‌درآمد نیز اقدام می‌شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000