خدمات سامانه همراه بانک مسکن برای مشتریان

سامانه همراه بانک مسکن یک مسیر ساده دریافت خدمات بانکداری الکترونیک به صورت شبانه روزی است که در ایام تعطیلات با افزایش مراجعه مشتریان همراه است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، همراه بانک مسکن سامانه ای است که به مشتری امکان می دهد از طریق ثبت نام در شعبه و نصب برنامه روی گوشی تلفن همراه از انواع خدمات بانکداری الکترونیکی استفاده کند.

برای فعال سازی همراه بانک مسکن یک نوبت مراجعه به شعب کافی است. در گام بعدی باید برنامه همراه بانک از طریق سایت بانک مسکن یا با استفاده از بلوتوث در زمان مراجعه به شعبه دریافت و نصب شود.

استفاده از امکانات همراه بانک نیازمند دریافت رمز اینترنتی (رمز دوم) از یکی از دستگاه های خودپرداز است. همچنین برای دریافت رمز حساب نیز باید به شعبه مراجعه شود تا بتوان از آن در همراه بانک استفاده کرد. اما پس از این دیگر نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.

در این زمان می توان شماره کارت ها و حساب های بانک مسکن را به همراه بانک اضافه و خدمات متنوعی دریافت کرد. همچنین می توان کارت های دیگر بانک های عضو شبکه شتاب را نیز در صورت تمایل در این سامانه ثبت و از خدمات الکترونیکی آنها استفاده کرد.

علاوه بر ثبت کارت ها و حساب های پرکاربرد جهت ایجاد سهولت در استفاده از سرویس های انتقال وجه کارتی و حسابی، انتقال وجه به کارت های عضو شتاب و نیز ثبت، مشاهده، گزارش گیری و غیر فعال سازی حواله منظم از جمله امکانات این سامانه است.

در این سامانه امکان خرید شارژ برای تلفن همراه وجود داردو برای سهولت استفاده می توان رمز شارژ را در زمان خرید به سادگی کپی کرد. همچنین امکان اخذ اطلاعات، مانده گیری، شارژ، مسدود کردن، غیر فعال سازی و انتقال شارژ برچسب های الکترونیکی عوارض آزادراهی (ETC) نیز در سامانه همراه بانک مسکن وجود دارد.

افزون بر این تغییر رمز حساب از دیگر امکانات این سامانه است. سامانه همراه بانک مسکن قابلیت ورود اطلاعات قبوض از طریق به کارگیری دوربین موبایل به عنوان بارکدخوان را دارد.

این سامانه همچنین امکان انجام عملیات بانکی پایا و ساتنا را از طریق خدمات حسابی (با قابلیت استعلام مشخصات صاحب کد شبا) فراهم کرده است.

مشاهده صورت حساب سه شارژ آخر، سه قبض آخر، سه گردش آخر، سه انتقال آخر، واریز یارانه ها و ۳۰ گردش آخر از دیگر امکانات همراه بانک مسکن است. این سامانه امکان به روزرسانی شماره کارت ها و ارسال حساب های مشتری به آدرس ایمیل او را نیز دارد.

به گزارش هیبنا، مشتریان بانک مسکن می توانند به راحتی و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک به صورت شبانه روزی از خدمات سامانه همراه بانک مسکن استفاده کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000