برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر با رویکرد بهره وری، تولید دوباره ثروت

مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 4 روز با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان در محل مدیریت برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسات به بررسی و تجزیه و تحلیل آماری شاخص های ارزیابی عملکرد شعب در شش ماهه نخست سال پرداخته شد ونقاط قوت و ضعف شعب مورد بررسی قرار گرفت و رؤسای شعب برنامه های خود را برای ماه های باقی مانده تا پایان سال و به منظور پوشش نواقص و جبران کاستی ها ارایه کردند.

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر با بررسی دقیق و آسیب شناسی عملکرد تک به تک شعب گفت: باید به صورت علمی روی شاخص ها کار شود و برای جزء به جزء شاخص ها برنامه داشته باشیم و از نقاط قوت استفاده کنیم و به صورت متوازن در راستای اهداف بانک با برنامه و هماهنگ با سیاست های بانک و به صورت روزآمد پیش برویم.

وی برنامه بانک را بهره وری تولید دوباره ثروت عنوان کرد و افزود: می بایست به درستی از همکاران استفاده شود و با تقسیم کار صحیح و مشارکت همگانی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه و حساسیت و با استفاده از ابزارهای تشویقی به جلو حرکت کنیم. زینلی خواستار مشارکت تمام همکاران شد و افزود: باید همگی با هم عهد و پیمان ببندیم و با هم تلاش کنیم و با صرفه جویی و کاهش هزینه ها و تمرکز بیشتر به مقوله بهروری، بدنبال سودآوری باشیم و درآمدزایی نماییم.

مدیر شعب استان با اهمیت به مقوله کنترل و نظارت افزود: منظور از کنترل این است که انجام امور بانکی صحیح به همکاران آموزش داده شود و باید با انتقال موارد به همکاران با جدیت و سرعت به سمت اهداف بانک حرکت کرد.

زینلی تاکید فراوانی بر جذب منابع صفر درصدی و ارزان قیمت، وصول مطالبات، کاهش هزینه های عملیاتی، خدمات کارمزد محور، کنترل و نظارت، اعتبار سنجی دقیق، پولشویی، صدور انواع ضمانت نامه های بانکی، آموزش ضمن خدمت، بهای تمام شده پول و... داشت.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000