جلسه مدیران گروه سرمایه‌گذاری مسکن با مسئولین استان مرکزی

در جلسه مشترک مدیر عامل و مدیران گروه سرمایه‌گذاری مسکن با مسئولین شهر اراک، پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری جهت مشارکت در این شهر معرفی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در نشستی با حضور ظهیری هاشمی ، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به همراه معاونین و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با شهردار و رییس شورای شهر اراک، دکتر کریمی، نماینده مردم استان مرکزی درمجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولین استان مرکزی که در دفتر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی در شهر اراک برگزار شد، ظرفیت‌ها و پروژه‌های با قابلیت مشارکت شهر اراک جهت ورود شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن معرفی گردید.

پروژه‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری شهر اراک
در این جلسه پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری شهراراک شامل: پروژه‌های منطقه کوثر، پروژه فردین‌پور، پروژه 58‌ متری، پروژه میدان شهداء، پروژه باغ گردو و چندین‌ پروژه دیگر در یک قالب پکیج سرمایه‌گذاری با کاربری‌های مسکونی، تجاری و گردشگری جهت مشارکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن توسط مسئولین حاضر در جلسه معرفی شد.
پس از ارائه و معرفی پروژه‌ها مقرر گردید تیمی متشکل از گروه سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند، مطالعات پروژه‌ها و ارزیابی اقتصادی زمین‌ها را در دستور کار خود قرارداده و در صورت دارا بودن توجیه اقتصادی زمین‌ها، طرفین، اقدام به انعقاد قراردادهای مشارکت نمایند.
شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان پیمانکار پروژه های فوق می باشد.
این شرکت با کارنامه‌ای درخشان با بیش از 28 سال سابقه در احداث بناهای ماندگار در استان مرکزی و قم، از شرکت های خوشنام در حوزه انبوه سازی محسوب می‌شود. اجرای مجموعه پروژه‌های انبوه سازی و ایجاد شهرک الهیه اراک از جمله سوابق این شرکت به حساب می‌آید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000