در ابلاغی از سوی اسلامی به رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفت

معرفی نماینده تام‌الاختیار وزیر راه در مناطق زلزله زده

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۸/۲۳
علیرضا تابش وزیر راه و شهرسازی در ابلاغی به رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماموریت داد که با اختیار تام و با حضور در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب شخصا روند بازسازی را هدایت کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در ابلاغ خود خطاب به علیرضا تابش تصریح کرده است: به موجب این ابلاغ به جناب عالی مأموریت داده می‌شود با اختیار تام با حضور در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب، روند بازسازی و عملیات مورد تعهد وزارت راه و شهرسازی را شخصا هدایت و عملکرد به صورت هفتگی به اینجانب گزارش نمایید.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه ابلاغ خود خطاب به رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواستار همراهی و هماهنگی همه دستگاه‌ها شده است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در تشریح روند بازسازی مناطق زلزله زده پیش از این گفته بود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر اساس اساسنامه مصوب مجلس به‌عنوان متولی بازسازی شهر و روستا مشخص‌شده است و بر همین اساس بازسازی مناطق آسیب‌دیده از زلزله بر اساس قانون به این بنیاد محول شده است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد: تا پایان امسال واحدهای احداثی روستایی به طور کامل به بهره برداری می رسد ولی واحدهای احداثی شهری پیشرفت ۷۵ درصدی دارند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000