افتتاح ۸۰ فقره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم

نشستی با حضور مدیر شعب استان در محل دفتر مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، در خصوص اعطای تسهیلات مشارکت بانک مسکن در پروژه شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، این شرکت تعاونی مسکن در حال احداث پروژه 132 واحدی جهت کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان می باشد که با مشاوره و راهنمایی به مسوولین و اعضای این شرکت تعاونی 80 فقره حساب سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم توسط اعضا افتتاح شده است تا بخشی از تسهیلات مشارکت اعطایی به این پروژه از محل سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم پرداخت شد. در راستای افزایش همکاری بانک با آن شرکت مقرر گردید تا بخشی از حساب های شرکت توزیع نیروی برق به بانک مسکن استان انتقال یابد.
صید نبی حیدریان در این جلسه ضمن معرفی خدمات گسترده بانک مسکن در حوزه خدمات بانکی عام و تخصصی حوزه مسکن، آمادگی این بانک مبنی بر ارایه خدمات به شرکت توزیع نیروی برق استان و همچنین شرکت تعاونی مسکن کارکنان این شرکت را طبق ضوابط بانک اعلام نمود و افزود: رسالت اصلی بانک مسکن خانه دار کردن اقشار متوسط جامعه از طریق اعطای تسهیلات با کمترین نرخ و با بازپرداخت طولانی می باشد که در همین راستا حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان برای این دسته از مشتریان تعریف شده است.
اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بانک مسکن و مدیران آن به جهت همراهی و مشاوره به مدیران این شرکت تعاونی تشکر نمودند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000