مدیر عامل جدید « بازرگانی سرمایه گذاری مسکن » معرفی شد

در جلسه هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن، مدیر عامل گروه، «امیر حسین هوشنگی» را با حفظ سمت به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در جلسه هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن که (یکشنبه 11 آذر ماه) با حضور مدیرعامل و معاونین در دفتر شرکت بازرگانی تشکیل شد، مدیر عامل جدید شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن حکم فعالیت خود را از مدیر عامل گروه دریافت کرد.

بر این اساس «امیر حسین هوشنگی»، با حفظ سمت خود در مدیریت منابع انسانی گروه، به عنوان «مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره » جدید شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن، جایگزین «علیرضا نیاوند» شد و «علیرضا نیاوند» نیز به عنوان «رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن» به همکاری خود با این شرکت ادامه خواهد داد.

ظهیری، در این جلسه ضمن تشکر از زحمات نیاوند، در سخنانی از مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت بازرگانی درخواست کرد ضمن تعیین تکلیف دارایی‌های راکد و شفاف سازی وضعیت مالی شرکت، با اهتمام به تجربیات کسب شده در حوزه‌های بازرگانی از این تجربه به عنوان مزیت در جهت خلق ارزش در گروه استفاده شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000