اسلامی طی پیامی در صفحه اینستاگرامی خود اعلام کرد:

برگزاری هفتگی شورای مسکن مهر در وزارت راه و شهرسازی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۹/۱۲
نخستین جلسه از شورای مسکن مهر کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی برای بررسی و تصویب راهکارهای لازم در جهت پیشبرد پروژه‌های باقیمانده برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نخستین جلسه از شورای مسکن مهر کشور با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، هوشنگ عشایری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی، امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی و سایر مدیران مربوطه در دفتر وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

وزیر راه و شهرسازی در این راستا طی پیامی در صفحه ایستاگرامی خود اعلام کرد: در راستای انجام ماموریت‌ و پاسخ به عزیزانی که متقاضی مسکن مهر هستند هر شنبه از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح جلسه مسکن مهر برگزار می‌شود و هر بخش گزارش خود را ارایه می‌دهد.

وی در انتهای این پیام اعلام کرد که به زودی با بررسی و تصویب راهکارها، تصمیم‌های گرفته شده به اطلاع هموطنان عزیز خصوصا متقاضیان عزیز خواهد رسید.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000