همایش مشترک مدیریت شعب بانک مسکن و شرکت آب و فاضلاب

همایش مشترک مدیریت شعب بانک مسکن و شرکت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش استان لرستان تحت عنوان نخستین واژه (آب) برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این مراسم که با حضور مسوولین و کارشناسان ادارات مذکور و دانش آموزان مدارس در سطح مدارس استان لرستان صورت گرفت ، دهداری زاده مدیر شعب استان با بیان مطالبی در خصوص اهمیت موضوع آب و مقوله مصرف صحیح آن گفت : آب به عنوان زیر بنای حیات و سلامتی انسان جایگاهی مهم در زندگی انسان ها داشته و در خیلی از مناطق کشور هموطنان عزیز در رنج و عذاب می باشند . لذا با توجه به اهمیت این موضوع تمامی هموطنان مخاطب این بحث بوده لیکن در این میان دانش آموزان از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند چرا که تاثیر پذیری بیشتری داشته و از طرف دیگر بر روی بزرگسالان تاثیر گذارند .

وی در ادامه با اشاره به رسالت بانک مسکن در عملیاتی کردن بخشی از مسوولیت اجتماعی خود گفت : در این میان بانک در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود به عنوان همیار شرکت آب و فاضلاب استان لرستان که متولی این مسئله می باشد وارد عمل شده و امید است که با حمایت همه اقشار جامعه و ادارات و سازمان ها و با درک صحیح این بحران باعث جلوگیری از پدیده بد مصرفی آب باشیم .

در ادامه این برنامه ها دانش آموزان ضمن اجرای سرودهایی تحت عنوان مصرف صحیح آب در مسابقه ای با موضوع مصرف صحیح آب نیز شرکت کردند و در پایان مراسم هدایایی از طرف مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان به برندگان اهداء شد .

لازم به ذکر است با توجه به اهمیت موضوع صداو سیمای استان لرستان با پوشش خبری مراسم و مصاحبه با مدیر شعب بانک مسکن استان لرستان نسبت به پخش خبر از شبکه افلاک لرستان اقدام نمود .ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000